Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Sensual Legs - Twój sposób na pięknie opalone nogi!

Sensual Legs - Twój sposób na pięknie opalone nogi!

Sensual Legs - Twój sposób na pięknie opalone nogi! - Sensual Legs - Twój sposób na pięknie opalone nogi!
Do tej pory nogi opalały się gorzej i wolniej od innych części ciała, teraz ten  problem  rozwiązuje   kosmetyk Sensual Legs.  Nowy, super aktywator Exclusive Bronze jest opracowany specjalnie do nóg i posiada właściwości antycellulitowe. Od dzisiaj  całe Twoje ciało będzie bosko opalone i zmysłowe.

Sensual Legs to ekspresowy przyspieszacz opalania w szczególności polecany do nóg, lecz także może być  stosowany na całe ciało. Mleczko doskonale rozprowadza się na skórze i  zapewnia uzyskanie intensywniejszej i trwalszej  oplanizny  w krótszym czasie. Sensual legs to najwyższej jakości czysty aktywator opalania bez domieszki samoopalacza. Głębszy odcień opalenizny  uzyskujemy dzięki kompleksowi miedzi, tyrozynie i tyrozynie w mikrokapsułakach o stopniowym uwalnianiu. Duża dawka wysokiej jakości aktywatora przełamuje barierę plateau   i potęguje efekt opalania. Twoja opalenizna bedzię szlachetniejsza i trwalsza.

Sensual Legs - Twój sposób na pięknie opalone nogi!Sensual legs także doskonale pielęgnuje i wygładza skórę oraz  utrzymuje właściwy poziom  jej nawilżenia niezbędny dla uzyskania zdrowej, pięknej opalenizny.
Mleczko  posiada również właściwości antycellulitowe i wygładzające, dzięki czemu Twoje nogi będą pięknie opalone i seksowe.

Unikalne działanie kosmetyktu polega na połączeniu wyciągów z naturalnych składników pielęgnacyjnych, które chronią witalność skóry. Aktywator zawiera wyciągi z  egzotycznych roślin, kofeinę o działaniu lipolitycznym i drenującym. Ekstrakty z orchidei, papai i  Monoi de tahiti działają nawilżająco, łagodząco i regeneracyjnie.  Składniki te są źródłem witamin i minerałów. Chronią  skórę przed utratą wilgoci i zapobiegają przedwczesnemu jej starzeniu się. 

Kosmetyk posiada egzoztyczny, wspaniały  zapach marakui i lotosu i niweluje specyficzny zapach skóry po sesji opalającej.

Sensual legs - intensyfikuje proces opalania, pogłębia kolor opalenizny, działa antycellulitowo.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version