Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi termalne

Lipothermic system - wyszczuplanie bez skalpela

yasumi lipoZabieg jest wykonywany przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu – LipoThermic System.

Zabieg ten jest bezinwazyjną, bezbolesna i bezpieczna metoda skutecznie niszczącą komórki tłuszczowe, gwarantując uzyskanie trwałego efektu.  

Odsłony: 8499

Czytaj więcej: Lipothermic system - wyszczuplanie bez skalpela

Sauna

Fotolia 1766521 XS resizeSauna to pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka lub niska wilgotość. Efekt cieplny wywołany jest dzałaniem gorącego powietrza, zwiększany przez krótkotrwałe, kilka razy powtarzane podniesienie wilgotności powietrza. Sauna jest zabiegiem profilaktycznym.

Odsłony: 15300

Czytaj więcej: Sauna

Krioterapia

fotolia 427517 xsa resizeKrioterapia w medycynie oznacza leczenie zimnem. Jest to meoda polegająca na stosowaniu niskich temperatur.
Wyróżniamy krioterapie:
- miejscową (zimne okłady z lodu i zimne areozole) , która polega na stosowaniu niskich temperatur, zamrażaniu i rozmrażaniu miejsca zmienionego chorobowo. Do zamrażania stosuje się dwutlenek węgla zestalony w postaci śnieżnej masy tzw. suchy lód lub płynny azot.
- ogólną, która polega na wejściu do specjalnej komory i pozostaniu w niej na okres 3 minut w temperaturze -110 do -160°C.

Odsłony: 9626

Czytaj więcej: Krioterapia

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version