Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Letnia ekspozycja basenów Spa w Max-Fliz

basen-spa6a resize
basen-spa6a resize
Lato coraz bliżej, wkrótce upał da nam się we znaki. A cóż może być przyjemniejszego niż chłodna kąpiel w basenie z hydromasażem we własnym ogrodzie. Krakowski  salon kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz przygotował  letnią ekspozycję basenów z hydromasażem. Na świeżym powietrzu można zapoznać się z bardzo interesującymi propozycjami.

Jedną z nich jest model Skyline firmy Jacuzzi. To właśnie w Jacuzzi w XX wieku wymyślono hydromasaż. Ponad pół wieku doświadczenia sprawia, że jest to bezsprzecznie jedna z najbardziej innowacyjnych firm w tej branży. Dlatego też nowa generacja wanien Spa z serii Skyline to propozycja na wspaniale spełniony czas.


Wanny Skyline wyróżnia lustro wody równe z brzegiem wanny. Dzięki ciągłemu przelewowi przy krawędzi, woda powierzchniowa wylewa się przez kratki znajdujące się na całym obwodzie wanny, które zgodnie z tradycją Jacuzzi posiadają pochył 15 stopni i zostaje doprowadzona do systemu filtrów ukrytego pod kratką. Na widoku nie ma zatem technicznych urządzeń. Zaawansowana technologia została poskromiona i ukryta. Poza walorami czysto estetycznej natury niebagatelne znaczenie ma także praktyczny aspekt korzystania z Jacuzzi Skyline.

basen-spa3_resize.jpg
basen-spa3_resize.jpg - basen-spa3_resize.jpg


Zaprojektowano je do standardowego zasilania elektrycznego prywatnych domów (220-240V – 50Hz), mogą być instalowane gdziekolwiek, bez szczególnych prac murarskich czy przygotowania niszy techniczne. Są wannami o wyjątkowej wytrzymałości, ze strukturą metalową i podstawą z tworzywa ABS dla ochrony przed wilgocią. Mogą być instalowane na zewnątrz dzięki drewnianym panelom, szczególnie wytrzymałym na warunki atmosferyczne oraz wykończeniom zewnętrznym wysokiej jakości. To jednak nie wszystko w wannie znajduje się zbiornik na olejki eteryczne do aromaterapii oraz w wersji z pełnym wyposażeniem 4 głośniki systemu audio Hi-Fi „InSound”. System działania wanny (poza pompami wodnymi) można wygodnie kontrolować pozostając w niej zanurzonym, dzięki pilotowi wchodzącemu w skład standardowego wyposażenia. O elegancję zadbano również we wnętrzu wanny gdzie umieszczono potężne strumienie hydro, z osłoną dyszy wykonaną z nierdzewnej stali, nadające agresywnego i charakterystycznego wyglądy wannie Spa. Harmonię i prostotę kształtów podkreśla oświetlenie wewnętrzne typu LED o zmieniających się kolorach światła. Jedynym widocznym niezbędnym elementem jest panel sterowania z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym LCD wanny.

basen-spa5_resize.jpg
basen-spa5_resize.jpg - basen-spa5_resize.jpg


Poza wannami Jacuzzi na letniej ekspozycji w Max-Fliz można znaleźć także wanny Poolspa, Teuco i Glass. Każdy zainteresowany nabyciem wanny, która umożliwi relaks w czasie upałów, może to uczynić w salonie Max-Fliz położonym w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 58. Ceny mogą bardzo przyjemnie zaskoczyć.

basen-spa7_resize.jpg
basen-spa7_resize.jpg - basen-spa7_resize.jpg

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version