Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Włosy

CURL SECRET - I loki robią się same…

lokówka; babyliss; curl secret; loki; fryzura; automatyczna lokówka;

lokówka; babyliss; curl secret; loki; fryzura; automatyczna lokówka; - lokówka; babyliss; curl secret; loki; fryzura; automatyczna lokówka;
Pierwsza na świecie automatyczna lokówka
Ponad 50 lat temu, Rene Lelievre twórca marki BaByliss opatentował pierwszą elektryczną lokówkę. Jego wynalazek szybko zagościł w domach milionów kobiet i na stałe zmienił sposób myślenia o codziennej stylizacji włosów. Dziś, jego następcy dokonują na naszych oczach kolejnego przewrotu, oddając w nasze ręce pierwszą automatyczną lokówkę. Wystarczy zbliżyć ją do głowy, podać kosmyk włosów i loki robią się same!
Tak brzmi slogan reklamowy Curl Secret firmy Babyliss z którym, ciężko się nie zgodzić.
Sprawdziliśmy loki po użyciu Curl Secret, są miękkie, sprężyste, a co najważniejsze trzymają się do następnego mycia włosów. Potrzebujemy na zrobienie filmowych loków zaledwie kwadrans. Nawet, jeśli nie mamy wprawy w robieniu loków to ta nowoczesna lokówka zrobi je za nas, przy okazji dbając o nasze ręce aby się nie poparzyły. A co najważniejsze, na drugi dzień po zrobieniu loczków wystarczy rano wstać, roztrzepać włosy i fryzura gotowa. 


Curl Secret to nowoczesna, inteligentna lokówka, która zrywa z tym, co najbardziej męczące w samodzielnym kręceniu włosów – z pracochłonnym nawijaniem pojedynczych kosmyków na lokówkę i długim czasem oczekiwania na właściwy skręt loków.
Curl Secret w niczym nie przypomina lokówek, które znamy - wystarczy zbliżyć ją do głowy, podać jej kosmyk włosów, odczekać kilka sekund i lok gotowy!
Z Curl Secret zapominamy o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzaną końcówkę lokówki. Urządzenie automatycznie wciąga kosmyk włosów, owija go wokół swoich okrągłych, ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka. O tym, że lok jest gotowy, powiadamia miłym dźwiękowym sygnałem.
Wybierając czas nagrzewania pasma włosów, możemy zmieniać siłę skręcenia powstających loków. Ustawiając czas na 8 sekund otrzymamy efekt lekkich fal, przy 10 sekundach – sprężystych loków, a przy 12 tu - loków mocno skręconych. W Curl Secret można regulować także temperaturę pracy. 210°C to temperatura rekomendowana do stylizacji włosów delikatnych i cienkich a 230°C do włosów mocnych i grubych.
Curl Secret to nowoczesne, w pełni bezpieczne dla włosów urządzenie. Jego ceramiczne, innowacyjnie opracowane elementy grzejne nie tylko chronią włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, zapewniają im także gładkość i piękny połysk.

lokówka; babyliss; curl secret; loki; fryzura; automatyczna lokówka;

lokówka; babyliss; curl secret; loki; fryzura; automatyczna lokówka; - lokówka; babyliss; curl secret; loki; fryzura; automatyczna lokówka;

Rekomendowana cena: 599 zł, www.babyliss.pl
Sposób użycia:
1.    Włóż kosmyk włosów do lokówki
2.    Zamknij urządzenie, przytrzymaj do czasu aż usłyszysz dźwięk „bip”
3.    Uwolnij piękny lok

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version