Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi SPA

Piękna pupa bez wysiłku

yasumi tylekKtóż z Nas nie marzy o pięknych pośladkach bez wyrzeczeń i długich chwil spędzonych na siłowni. Z pomocą przychodzi nam zabieg i magicznej nazwie Push-up. Po dwudziestu półgodzinnych zabiegach możesz mieć pośladki, o jakich zawsze marzyłaś.

Ten nieinwazyjny zabieg polega na zasysaniu i zwalnianiu pośladków, przez co dochodzi do intensywnej gimnastyki i stymulacji wydzielania hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna, co prowadzi do podniesienia i ujędrnienia pośladków. W krótkim czasie polepsza się ukrwienie, dotlenienie i tym samym odżywienie tkanek.

Odsłony: 4823

Czytaj więcej: Piękna pupa bez wysiłku

Uzdrawiająca moc olejków zapachowych

fotolia 4711895 xsbeautyNajlepszą receptą na zdrowie jest posmarowanie skroni olejkiem o wonnym i świeżym zapachu. – twierdził grecki poeta Anakreont żyjący w VI w. p.n.e.
Aromatoterapię stosowano już 1500 lat przed Chrystusem. Właściwości olejków eterycznych znali i cenili Egipcjanie. Używali wonnych olejków dla poprawy zdrowia i urody, ale także do balsamowania ciał zmarłych. Grecy i Rzymianie stosowali chętnie namaszczenia skóry przeróżnymi olejkami po kąpielach w łaźniach publicznych. Bardzo wierzyli w uzdrawiającą moc pachnących esencji i ich właściwości lecznicze. Hindusi już od tysięcy lat stosowali masaże z użyciem stężonych, roślinnych olejków.

Odsłony: 6744

Czytaj więcej: Uzdrawiająca moc olejków zapachowych

Odnowa biologiczna

image20aabCałkowity masaż ciała jest prostym i stosunkowo tanim zabiegiem usuwającym zmęczenie i pomagającym w utrzymaniu zdrowia i urody. W większości przypadków korzystamy z niego sporadycznie, najczęściej wtedy, gdy boli nas kręgosłup. Masaż stosowany regularnie co 2-4 tygodnie jest prawdziwym dobrodziejstwem dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Przy masażu całkowitym ciało relaksuje się, poprawia się ukrwienie skóry oraz tkankowa przemiana materii. Zmniejsza się także nadmierne napięcie mięśni spowodowane przewlekłym stresem. Dotyczy to szczególnie mięśni karku i obręczy barkowej. Regularne masaże powodują znaczne zmniejszenie cellulitu, przeciwdziałają starzeniu się skóry i jej zwiotczeniu, co ma szczególne znaczenie podczas odchudzania się.

Odsłony: 6405

Czytaj więcej: Odnowa biologiczna

Zabieg Rosyjski Miód

zabieg rosyjski miod1a resizeAkacjowy raj dla zmysłów
Jest słodki i kusi swoim aromatem, a jego właściwości pielęgnacyjne doceniane były już w starożytności. Kleopatra dodawała go do swoich relaksacyjnych kąpieli, zaś Kreolki po dziś dzień stosują go zamiennie z balsamami nawilżającymi. Wykorzystując wiedzę przodków popartą wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii specjaliści z laboratorium Du Urban Spa opracowali zabieg, którego podstawą jest naturalny miód.

Odsłony: 7333

Czytaj więcej: Zabieg Rosyjski Miód

SANSHUI Aroma Spa

badestamp resizeEkskluzywna terapia Wellness
Relaks dla zmysłów ukryty w sile żywiołów

Pobudzenie zmysłów i wprowadzenie ciała w stan relaksu to zadanie jakie postawili przed sobą specjaliści z laboratorium Isabelle Lancray Paris tworząc formułę ceremonii SANSHUI, zabiegu bazującego na tradycyjnej chińskiej medycynie ludowej. Holistyczny koncept pielęgnacji ciała stosowany przez azjatyckich terapeutów oznacza oddziaływanie na wszystkie zmysły człowieka takie jak: słuch węch, smak, dotyk oraz wzrok.

Odsłony: 6667

Czytaj więcej: SANSHUI Aroma Spa

Domowe SPA

fotolia 7650862 xsa resizeSkrót SPA z łacińskiego oznacza "sanus per aquam", czyli "zdrowie przez wodę". Filozofia SPA to sposób na przywrócenie harmonii ciała i duszy za pomocą kąpieli wodnych oraz związanych z nimi zabiegiami. SPA łączy w sobie rozmaite sposoby pielęgnacji ciała poprzez odpowiednio dobrane zabiegi kosmetyczne, oparte na terapiach wodnych i masażach. Zabiegi te pomagają zadbać o właściwą kondycję ciała i dobre samopoczucie. Nawilżają, odżywiają i ujędrniają skórę, sprawiając, że staje się ona odnowiona.

Odsłony: 6435

Czytaj więcej: Domowe SPA

Więcej artykułów…

  1. Domowe miodowe SPA

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version