Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz i ciało

Opalenizna po wakacjach

opaleniznaOpalenizna po wakacjach.
Wakacje za nami, dni słoneczne także tylko delikatny brąz naszej skóry przypomina nam te cudowne chwile na leżaku, spędzone w pełnym relaksie. Tak bardzo chciałoby się zatrzymać ten blednący z dnia na dzień kolor. I w tym momencie zaczynają się dylematy, czy zaryzykować i pójść do solarium?

Odsłony: 9722

Czytaj więcej: Opalenizna po wakacjach

Mezoterapia bezigłowa czy warto?

mezoterapia beiglowaMezoterapia polega na wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry. Rozróżniamy dwa rodzaje mezoterapii. Mezoterapia igłowa, w której substancja jest wprowadzana w miejsce zabiegowe za pomocą igły oraz bezigłową gdzie substancję czynna wprowadza się za pomocą impulsu elektroterapeutycznego.

Aby efekt takiego zabiegu wzmocnić firma Clarena zaproponowała terapie skojarzoną gdzie na skórę działają trzy rodzaje bodźców. Takimi bodźcami są fale ultradźwiękowe, koktajl substancji aktywnych, oraz urządzenie emitujące impulsy elektroterapeutyczne.

 

Odsłony: 11062

Czytaj więcej: Mezoterapia bezigłowa czy warto?

Ile naprawdę masz lat?

ile naprawdę masz latCzy można zatrzymać czas? Dlaczego czujemy się młodo, a nasza skóra i sylwetka zdradzają prawdziwy wiek? Co zrobić, by nasz wygląd był odzwierciedleniem wewnętrznej młodości? Paradoksalnie – należy dbać o ciało zgodnie z jego biologicznym zegarem.

Te same zabiegi i kosmetyki dla młodej cery, nie sprawdzą się przy skórze dojrzałej. Warto pielęgnować swoją urodę odpowiednio do wieku, zwłaszcza jeśli chcemy zachować piękno na dłużej.

Odsłony: 9036

Czytaj więcej: Ile naprawdę masz lat?

Wszystko w jednym miejscu - czyli studio urody

1 Ostatnio bardzo modne stały się studia urody gdzie przy jednej wizycie specjalista zadba o Nasz wygląd. Stylista zajmie się naszą fryzura i paznokciami, a kosmetyczka cerą. W ten sposób nie jesteśmy zmuszani do biegania po całym mieście, aby wyglądać dobrze przed wielkim wyjściem, ale tez nie musimy szukać fachowców w różnych miejscach, na co dzień.

Odsłony: 7032

Czytaj więcej: Wszystko w jednym miejscu - czyli studio urody

Arganowy krem na dzień Anti-age

cream-alepArganowy krem na dzień to przełomowa i nowoczesna technologia przeciwstarzeniowa, oparta wyłącznie na naturalnych składnikach.
Ten ekskluzywny i orientalny kosmetyk okryje waszą skórę lekkim woalem o delikatnym, różanym zapachu na cały dzień. Jego konsystencja jest lekka, błyskawicznie się wchłania i pozostawia skórę stonowaną, intensywnie nawilżoną dzięki swym licznym, czynnym składnikom.


 

Odsłony: 8415

Czytaj więcej: Arganowy krem na dzień Anti-age

Krem korygujący dla skóry naczyniowej

thv172a1 resizeIdealna baza pod codzienny makijaż.
Mroźne powietrze, zimny wiatr oraz naturalne skłonności do podrażnień sprawiają, że zimą osoby z problemami naczyniowymi są zmuszone do wzmożonej dbałości o swoją cerę. 

Odsłony: 4431

Czytaj więcej: Krem korygujący dla skóry naczyniowej

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version