Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Problemy skórne

Przebarwienia skórne – szybka, skuteczna pomoc medyczna!

przebarwienia skóry

przebarwienia skóry - przebarwienia skóry
Wakacje, wspaniałe podróże, piękne miejsca i dużo, dużo słońca. Co prawda wszystkie wiemy, że jego nadmiar szkodzi, wpływa na uszkodzenia i starzenie się skóry, powoduje pojawianie się na niej nieładnych plam, ale przecież nie możemy wrócić z urlopu zupełnie blade. Kiedy lato mija nagle spostrzegamy niekorzystne zmiany i jesteśmy zrozpaczone, uważając że jest już za późno. Ale to nie prawda, przebarwienia można, a nawet trzeba leczyć, bo są mało estetyczne i dodają nam lat.
Jak z nimi walczyć, gdy się już pojawią?

Przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem – najlepiej dermatologiem lub lekarzem medycyny estetycznej. Tylko specjalista jest w stanie ocenić rodzaj oraz głębokość przebarwień i określić właściwą kurację. W łagodniejszych stanach pomóc mogą specjalne kremy rozjaśniające z kwasami owocowymi, arbutyną, czy kwasem kojowym, wzbogacone dodatkowo witaminą C. Jednak w przypadku większych i głębszych plam warto skorzystać z peelingów chemicznych. Peelingi wykorzystują substancje, które intensywne złuszczają naskórek przywracając skórze blask i świeżość, a także likwidują nieestetyczne przebarwienia.
Ważne jest by takie zabiegi wykonywać w gabinecie specjalistycznym – mówi specjalista dermatolog Aleksandra Rymsza z Centrum Medicover.
Medicover oferuje szereg peelingów chemicznych. Do najpopularniejszych należą: Yellowpeel, preparat Cosmelan lub kwas TCA – dodaje dr Piotr Niedziałkowski – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej z Centrum Medicover.
Dodatkowym zabiegiem uodparniającym skórę na działanie promieni słonecznych, a w konsekwencji zapobiegającym nieestetycznym przebarwieniom jest mezoterapia igłowa – przynosząca natychmiastowe rezultaty rewitalizacyjne, odmładzające, liftingujące oraz odżywcze skóry.
– Bardzo skuteczne w usuwaniu przebarwień są także naświetlania światłem LED. Aparaty do fototerapii należą do najnowszych urządzeń wykorzystywanych w dermatologii i medycynie estetycznej i dają szczególnie dobre efekty w terapii łączonej z takimi zabiegami jak peelingi chemiczne, mezoterapia, fale radiowe, zabiegi laserowe – podkreśla dr Aleksandra Rymsza.
– Jako lekarz medycyny estetycznej i dermatolog jestem pod ogromnym wrażeniem efektów, jakie uzyskiwane są z wykorzystaniem tych urządzeń – uzupełnia dr Rymsza.

W każdym przypadku jednak, aby uzyskać pożądany efekt nie wystarczy jeden zabieg, lecz potrzebna będzie ich seria.
Dlatego też Medicover przygotował specjalną ofertę – do końca października ofertuje 10 % zniżki na:

•    peelingi chemiczne, które doskonale rozjaśnią i wygładzą skórę usuwając przebarwienia i plamy pigmentacyjne

•    mezoterapię igłową, która nawilży i odżywi skórę sprawiając, że odzyska piękny wygląd i naturalny blask

 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version