Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Problemy skórne

Przebarwienia skórne – szybka, skuteczna pomoc medyczna!

przebarwienia posloneczneWakacje, wspaniałe podróże, piękne miejsca i dużo, dużo słońca. Co prawda wszystkie wiemy, że jego nadmiar szkodzi, wpływa na uszkodzenia i starzenie się skóry, powoduje pojawianie się na niej nieładnych plam, ale przecież nie możemy wrócić z urlopu zupełnie blade. Kiedy lato mija nagle spostrzegamy niekorzystne zmiany i jesteśmy zrozpaczone, uważając że jest już za późno. Ale to nie prawda, przebarwienia można, a nawet trzeba leczyć, bo są mało estetyczne i dodają nam lat.
Jak z nimi walczyć, gdy się już pojawią?

Odsłony: 7938

Czytaj więcej: Przebarwienia skórne – szybka, skuteczna pomoc medyczna!

Stres oksydacyjny – jak z nim wygrać?

Super Serum stres oksydacyjnyKto z nas nie chciałby zatrzymać młodości na zawsze? Podczas gdy zachowanie młodości ducha zależy tylko od nas, na wygląd naszej skóry wpływ ma wiele czynników. Wolne rodniki i wywołany przez nie stres oksydacyjny, powodują, że skóra traci elastyczność, jędrność i sprężystość. Głównym celem współczesnej kosmetologii jest więc opóźnienie procesów starzenia. Antyoksydanty to pierwsza linia obrony w walce z wolnymi rodnikami.

Odsłony: 5529

Czytaj więcej: Stres oksydacyjny – jak z nim wygrać?

Nadmierna pigmentacja, czyli jak się pozbyć plam

is_clin_do_artykuluWakacje, wspaniałe podróże, piękne miejsca i dużo, dużo słońca. Co prawda wszystkie wiemy, że jego nadmiar szkodzi, wpływa na uszkodzenia i starzenie się skóry, powoduje pojawianie się na niej nieładnych plam, ale przecież nie możemy wrócić z urlopu zupełnie blade. Kiedy lato mija nagle spostrzegamy niekorzystne zmiany i jesteśmy zrozpaczone, że jest już za późno. Ale być może nie jest tak źle. Marka iS Clinical wprowadziła właśnie na rynek dwa nowe produkty służące do bezpiecznego i skutecznego rozjaśniania skóry:

WHITE LIGHTENING™ COMPLEX oraz WHITE LIGHTENING™ SERUM.   

Odsłony: 8925

Czytaj więcej: Nadmierna pigmentacja, czyli jak się pozbyć plam

IS CLINICAL – połączenie nauki i piękna

Youth_Complex_320dpi

W Polsce pojawiły się amerykańskie kosmoceutyki iS Clinical, które dają rewelacyjne efekty i skutecznie pomagają rozwiązać problemy skórne. Do stosowania preparatów przyznaje się bez kontraktu reklamowego wiele gwiazd takich jak Halle Berry, Beyonce czy Renee Zellweger

iS CLINICAL to ekskluzywna marka preparatów do pielęgnacji skóry, stworzona przez amerykańską firmę INNOVATIVE SKINCARE. Stanowi połączenie „nauki i piękna”.

Odsłony: 7205

Czytaj więcej: IS CLINICAL – połączenie nauki i piękna

Elektrostymulacja – elektryczna stymulacja mięśni ( ESM)

elektrostymulacjaZabieg poprawiający krążenie krwi, pobudzający mięśnie, jak również wspomagający utratę zbędnych kilogramów.

Elektrostymulacja - zabieg z wykorzystaniem prądu  stałego i zmiennego o małej częstotliwości,  zaliczany do  elektrolecznictwa.  W przypadku zabiegu na ciało pod szerokimi pasami zostają umieszczone elektrody stymulujące pracę mięśni. Umieszcza się je w miejscach punktów motorycznych mięśni i nerwów ( tam gdzie nerw wnika do mięśnia).
 Może być wykonywany także u mężczyzn w celu ukształtowania mięśni w krótszym czasie niż ćwiczenia na siłowni. Zabieg trwa 45 minut co odpowiada kilkugodzinnemu treningowi.

Odsłony: 10859

Czytaj więcej: Elektrostymulacja – elektryczna stymulacja mięśni ( ESM)

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version