Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Aktualności

WEM - Światowe spotkania ekspertów medycyny estetycznej

WEMJednym z wydarzeń z Medycyny Estetycznej który się odbywa jako spotkanie ekspertów w dziedzinie jest WEM. Organizatorem jest Sinclair College i co roku z dumą prezentuje Światowe Spotkania Ekspertów, które odbędą się w dniach 19 i 20 października w Barcelonie.

Odsłony: 3911

Czytaj więcej: WEM - Światowe spotkania ekspertów medycyny estetycznej

Kult młodości - trzy kroki do sukcesu

kult młodościKosmetyka oraz dbanie o własne ciało powinno być nawykiem już od najmłodszych lat, bo jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć.
Należałoby się jednak zastanowić czy oznaki starzenia są choroba?
Proces starzenia należy traktować jak chorobę nieuleczalna, którą można powstrzymywać z lepszym lub gorszym skutkiem. To jak się starzejemy zależy nie tylko od czynników genetycznych, ale w dużej mierze od nas samych i od wyborów, jakich dokonujemy w ciągu całego życia, a także od tego jak dbamy o wygląd skóry, kondycję fizyczną i zdrowie.

Odsłony: 4576

Czytaj więcej: Kult młodości - trzy kroki do sukcesu

Jestem mamą to moja kariera. I mój dzień

matkaidziecko resize26 maja - chyba każde dziecko zna tę datę. To święto najważniejszych dla nas osób, bo to właśnie dzięki nim przyszliśmy na ten świat i powinniśmy być im wdzięczni. Jak ten dzień jest obchodzony? Czy rola matki i także rodziny nie ulega zaburzeniu ze wzglądu na tempo życia w dzisiejszych czasach?

Odsłony: 3805

Czytaj więcej: Jestem mamą to moja kariera. I mój dzień

Nowoczesne kolędowanie

lk-300tv pers1 resizeKolęda od wieków łączy pokolenia w czasie Bożego Narodzenia. Świąteczne śpiewanie jest wspólną tradycją dla osób obchodzących Święta bez względu na wyznawaną wiarę. Zarówno pieśni, jak i pomysły na tę bożonarodzeniową tradycję, ulegają ewolucji. Przykładem jest kolędowanie, przy wykorzystaniu nowoczesnych instrumentów elektronicznych.

Odsłony: 5902

Czytaj więcej: Nowoczesne kolędowanie

Cesarskie cięcie osłabia macicę

fotolia 4497122 sa resizeCesarskie cięcie ułatwia poród, ale rozcięta macica jest 50-krotnie bardziej narażona na pękniecie przy kolejnym porodzie - informuje pismo "BJOG -An International Journal of Obstetrics and Gynaecology".

Odsłony: 4941

Czytaj więcej: Cesarskie cięcie osłabia macicę

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version