Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz i ciało

Mezoterapia bezigłowa czy warto?

Mezoterapia bezigłowa czy warto?

Mezoterapia bezigłowa czy warto? - Mezoterapia bezigłowa czy warto?
Mezoterapia polega na wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry. Rozróżniamy dwa rodzaje mezoterapii. Mezoterapia igłowa, w której substancja jest wprowadzana w miejsce zabiegowe za pomocą igły oraz bezigłową gdzie substancję czynna wprowadza się za pomocą impulsu elektroterapeutycznego.

Aby efekt takiego zabiegu wzmocnić firma Clarena zaproponowała terapie skojarzoną gdzie na skórę działają trzy rodzaje bodźców. Takimi bodźcami są fale ultradźwiękowe, koktajl substancji aktywnych, oraz urządzenie emitujące impulsy elektroterapeutyczne.

 

W skład zabiegu wchodzi demakijaż, pelling, nałożenie koktajlu substancji aktywnych w skład, którego wchodzi kwas hialuronowy oraz witaminy. Po tych wstępnych czynnościach kosmetyczka przechodzi do masażu skóry końcówką emitującą fale ultradźwiękowe, które mają za zadanie rozgrzać skórę przed zadziałaniem na nią impulsami elektroterapeutycznymi. Impulsy te wprowadzają w skore koktajl substancji aktywnych oraz aktywizują mięśnie. Na koniec zabiegu kosmetyczka nakłada maseczkę z alg, która ukoi nasza skórę po zabiegu.

Efektem mezoterapii bezigłowej jest rozświetlenie skóry, nawilżenie oraz podniesienie owalu twarzy.

Proponuje się, wykonać taki zabieg w serii 6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Efekt dobrze napietej buzi widać już po pierwszym zabiegu. Należy zwrócić uwagę na to czy zabieg faktycznie jest mezoterapia bezigłową czy tylko nosi taka nazwę a substancja jest aktywowana tylko falami dźwiękowymi.

Czas trwania zabiegu ok. 90 min. Zabieg ten wykonuje się tez w okolicy oczu.

Zabieg taki można wykonać w autoryzowanym salonie kosmetycznym Clarena http://www.studio.body-life.pl

Dla czytelniczek portalu „Beauty w Polsce” przygotowaliśmy niespodziankę 15% rabatu na zabieg mezoterapii bezigłowej, lub inny dowolny zabieg na twarz.

Studio Urody i Wizażu Body Life
ul. Ozimska 181 "Quatrum"
45-310 Opole
tel. (77)513-337-664

 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version