Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Piersi

Jak wybrać implanty piersi – certyfikat FDA wyznacznikiem jakości.

fda1Decydując się na zabieg powiększenia piersi musimy podjąć szereg bardzo ważnych decyzji, które będą miały wpływ nie tylko na późniejszy wygląd naszych piersi, ale także na ich zdrowie. Pierwszym problemem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć jest wybór lekarza operatora, który wykona u nas zabieg powiększenia piersi. Kolejnym zaś będzie wybór implantów piersi. Decyzja o tym, jakiej jakości implanty będą u nas wszczepione musi być bardzo dobrze przemyślana, a wybór trafny. Byłoby bardzo nieroztropnym przy tak ważnym problemie kierować się tylko reklamą w prasie czy w Internecie.

Odsłony: 10649

Czytaj więcej: Jak wybrać implanty piersi – certyfikat FDA wyznacznikiem jakości.

Jak prawidłowo dobrać implanty piersi?

kasprzykJak prawidłowo dobrać implant. Metodą prób i błędów, czy z systemem BioDynamic™ - rozmowa z chirurgiem plastykiem Tomaszem Kasprzykiem z kliniki Art&Med w Krakowie.
Wśród chirurgów plastycznych toczy się spór o sposób doboru implantów – niektórzy uważają, że najważniejsze jest ich subiektywne poczucie estetyki, czyli artystyczna dusza, i na tym opierają decyzję dotyczącą wyboru wielkości i kształtu implantów.

Odsłony: 23867

Czytaj więcej: Jak prawidłowo dobrać implanty piersi?

Implanty mięśnia piersiowego

fotolia 7933329 xsaa resizeImplanty mięśnia piersiowego uwydatnią rozmiar i projekcję mięśni piersiowych, ale nie polepszą definicji twoich mięśni. Innymi słowy, implanty mięśnia piersiowego w niczym nie pomogą zaobserwować i uwidocznić efektownych zarysów krawędzi mięśnia przez twoją skórę. Wciąż jedynym i skutecznym sposobem  są ćwiczenia służące rozwojowi mięśni piersiowych.

Odsłony: 24077

Czytaj więcej: Implanty mięśnia piersiowego

Ból piersi - Mastalgia, Mastodynia

fotolia 3646568 xsbb resizeRozważania
Ból piersi  odczuwa wiele kobiet w różnych okresach swojego życia, w zależności od przyczyny ból piersi może być tępy lub ostry, stały lub pulsujący, może lekko pobolewać, umiarkowanie bądź silnie. Wynika to również z indywidualnego stopnia wrażliwości na ból.
Ból piersi jest pierwszym i najczęstszym sygnałem dla kobiety powodującym  przerażenie, kojarzony jest z choroba nowotworowa, co skłania do wizyty u lekarza. Jednak ból piersi rzadko jest pierwszym objawem raka piersi, guzek do tego momentu pewnie zostałby zauważony. 

Odsłony: 103371

Czytaj więcej: Ból piersi - Mastalgia, Mastodynia

Implanty piersiowe a rutynowe badania piersi

10719-252p12aZgodnie z wynikami opublikowanych ostatnio w Journal of the American Medical Association (JAMA, luty 2004) obecność silikonowych protez piersi nie opóźnia wykrycia raka piersi ani nie zwiększa w istotny sposób ryzyka jego przeoczenia mimo, że może w pewnym stopniu utrudniać wykonanie rutynowej mammografii.

Odsłony: 16073

Czytaj więcej: Implanty piersiowe a rutynowe badania piersi

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version