Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Piersi

Jak wybrać implanty piersi – certyfikat FDA wyznacznikiem jakości.

fda1Decydując się na zabieg powiększenia piersi musimy podjąć szereg bardzo ważnych decyzji, które będą miały wpływ nie tylko na późniejszy wygląd naszych piersi, ale także na ich zdrowie. Pierwszym problemem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć jest wybór lekarza operatora, który wykona u nas zabieg powiększenia piersi. Kolejnym zaś będzie wybór implantów piersi. Decyzja o tym, jakiej jakości implanty będą u nas wszczepione musi być bardzo dobrze przemyślana, a wybór trafny. Byłoby bardzo nieroztropnym przy tak ważnym problemie kierować się tylko reklamą w prasie czy w Internecie.

Odsłony: 9237

Czytaj więcej: Jak wybrać implanty piersi – certyfikat FDA wyznacznikiem jakości.

Silimed – trzecia firma na świecie z certyfikatem FDA na implanty piersi

silimedJak zapewne wiadomo tym, którzy interesują się tematyką powiększenia piersi, pierwszy raz implanty piersi zostały użyte w Stanach Zjednoczonych w połowie lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia i od samego początku cieszyły się tam, ogromną popularnością.
Po pewnym czasie okazało się, że w tamtych czasach implant silikonowy nie był produktem doskonałym, lecz od tamtej pory nie przypominają już one swoich poprzedników.

Odsłony: 18047

Czytaj więcej: Silimed – trzecia firma na świecie z certyfikatem FDA na implanty piersi

Jak prawidłowo dobrać implanty piersi?

kasprzykJak prawidłowo dobrać implant. Metodą prób i błędów, czy z systemem BioDynamic™ - rozmowa z chirurgiem plastykiem Tomaszem Kasprzykiem z kliniki Art&Med w Krakowie.
Wśród chirurgów plastycznych toczy się spór o sposób doboru implantów – niektórzy uważają, że najważniejsze jest ich subiektywne poczucie estetyki, czyli artystyczna dusza, i na tym opierają decyzję dotyczącą wyboru wielkości i kształtu implantów.

Odsłony: 22727

Czytaj więcej: Jak prawidłowo dobrać implanty piersi?

Dlaczego implanty mentor?

kwadratmentorPodjęcie decyzji o powiększeniu piersi jest zwykle długim procesem. Według amerykańskich badań okres od podjęcia decyzji do poddania się zabiegowi wynosi zwykle 2-3 lata. Pacjentki w tym czasie szukają  odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań: Jakiego chirurga wybrać? Jaki rozmiar implantów da mi pożądaną wielkość biustu? Czy nie będę wyglądała zbyt sztucznie? Co zrobić,  aby piersi były na tyle duże żebym była zadowolona a na tyle małe żeby w pracy nikt nie zauważył zmiany? Co powiedzą moje ciotki?  I wreszcie – jakie implanty powinnam wybrać?

Odsłony: 28410

Czytaj więcej: Dlaczego implanty mentor?

Implanty mięśnia piersiowego

fotolia 7933329 xsaa resizeImplanty mięśnia piersiowego uwydatnią rozmiar i projekcję mięśni piersiowych, ale nie polepszą definicji twoich mięśni. Innymi słowy, implanty mięśnia piersiowego w niczym nie pomogą zaobserwować i uwidocznić efektownych zarysów krawędzi mięśnia przez twoją skórę. Wciąż jedynym i skutecznym sposobem  są ćwiczenia służące rozwojowi mięśni piersiowych.

Odsłony: 22803

Czytaj więcej: Implanty mięśnia piersiowego

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version