Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Usta

Chirurgiczne powiększenie ust

Operacje plastyczne

Operacje plastyczne - Operacje plastyczne
Chirurgiczne Podniesienie i Powiekszenie ust – wyrozniamy trzy techniki:
Korium – wszczep tkanki
Gull-wing Lip Lift czyli powiększenie warg metodą cięcia na krawędzi
Bullhorn Lip Lift czyli powiększenie warg metodą cięcia pod nosem

Korium
Usta można pogrubić z zastosowaniem przeszczepu skóry właściwej (korium).

Miejscem dawczym mogą być stare blizny lub mało widoczne okolice ciała (okolice podbrzusza, kosci ogonowej) wycina sie cienki pasek, robi naciecia w kacikach i przeciaga - pasek zostaje w ustach. Wypelnienie jest trwale. Podczas czterodniowego gojenia występuje obrzęk ust. Po zabiegu nie boli i nie trzeba nosić opatrunku.
Zabieg najczęściej jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i trwa około 1,5 godziny. Nie jest konieczna hospitalizacja.

Operacje plastycznePowiększenie warg metodą cięcia na krawędzi
Nacięcie jest zrobione wzdłuż czerwieni wargowej, na granicy gdzie część kolorowa ust, zbiega sie z cielistą częścia nad górną wargą. Wtedy pas skóry (cielista część) zostanie usunięty i warga zostanie podciagnieta i podszyta do gory. Poszerzenie wargi jest rezultatem odkrywania, oddzielenia, przesunięcia i zszycia wierzchniej warstwy tkanki okolicznej.
Ten sposob jest bardzo skuteczny dla osob z cieniutkimi górnymi wargami.

Takze poprawia to relacje ust w stosunku do nosa.Ta technika moze byc zastosowana rowniez dla dolnej parti ust.Wielkosc usunietej tkanki zalezy od indywidualnych potrzeb. Moze byc to nieznacznie (punkt A), albo poszerzać dalej do niebieskiej linii (punkt B). Dba sie przede wszystkim o to, azeby utrzymywać w dobrym stanie łuk kupidyna lub bardziej płaski łuk w zaleznosci od zyczen pacjenta.

Operacje plastycznePowiększenie warg metodą cięcia pod nosem
Nacięcie jest zrobione wzdłuż krzywych w prawo (wzdluz rowkow podnosowych).
Skora jest usunieta jak w technice Gull-wing. Zasada jest taka sama, ale blizna jest oczywiście wyżej. Ten sposob jest wspanialy dla osob, chcacych zmiejszyc odleglosc ust w stosunku do nosa, podnoszac górn¹ wargê i pokazaæ wiêcej czerwieni wargowej. Ilosc usuwanej skory (tkanki) z warstwy podnosowej zalezy od indywidualnych potrzeb i upodoban. Mozna usunac nieznaczna czesc (punkt A), albo znacznie wiecej (punkt B). Dba sie przede wszystkim o to, azeby utrzymywać w dobrym stanie łuk kupidyna lub bardziej płaski łuk w zaleznosci od zyczen pacjenta.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version