Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz

Endoskopowy zabieg liftingu środkowej części twarzy

Operacje plastycznePodciągnięcie środkowej części twarzy (midface lift)
Jest to nowa koncepcja procedury chirurgicznej mającej na celu podciągnięcie opadających tkanek środkowej części twarzy. Po raz pierwszy pozwala ona mieć precyzyjną kontrolę nad ufiksowaniem przesuniętych tkanek. Pozwala na to specjalny system mocowania o nazwie ENDOTINE http://www.coaptsystems.com/

Operacje plastyczne

endotine2_1b.jpg - Operacje plastyczne
Za pomocą tego urządzenia wyeliminowano konieczność stosowania szwów uzyskując wielopunktowy kontakt z podwieszaną delikatną strukturą tkanek. Napięcie podciągania rozkłada się na duży obszar pozwalając bardziej efektywnie przemieszczać tkankę bez ryzyka zsunięcia przy przecięciu tkanki przez szew.

Inplant może być założony z dostępu skroniowego:

Operacje plastyczne
lub z nacięcia na powiece dolnej w trakcie plastyki powiek:

Operacje plastyczne


 

Dzięki zastosowaniu tej techniki zabieg staję się bezpieczniejszy, szybszy i zdecydowanie łatwiejszy niż klasyczna procedura chirurgiczna. Pozwala lepiej kontrolować poprawę podniesienia i projekcji tkanek policzka. Materiał z którego wykonany jest inplant ulega całkowitej resorpcji po około 12 miesiącach. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym jako procedura izolowana lub w połączeniu z plastyką powiek dolnych oraz liftingiem 2/3 dolnych twarzy.

Cena zabiegu: 6600 PLN

Materiały udostępnione za zgoda i uprzejmością dr W. Bieńkowskiego
www.drbienkowski.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version