Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Modelowanie sylwetki

Implanty łydek

fotolia 10064932 xsaaZabieg wszczepienia implantu łydki skierowany jest do osób niezadowolonych z kształtu i wielkości swoich łydek. Niezadowoleni do tego stopnia, że unikają noszczenia części garderoby, które odsłaniają ich nogi.  Implanty łydek są alternatywa dla tych osób, które za pomocą intensywnych ćwiczeń, najczęściej na siłowni, nie mogą uzyskać upragnionego efektu.

Odsłony: 26105

Czytaj więcej: Implanty łydek

Droga do OP - Liposukcja i plastyka brzucha

brzuchrepa resizeWitam! Pragnę przedstawić Wam moją drogę do OP - plastyki brzucha i odsyssania. Być może spostrzeżenia te ułatwią i pomogą innym podjęcie decyzji, ustrzegą przed błędami które można nieświadomie popełniać. Do operacji tej przygotowywalam sie ok 1-go roku. Ważnym i najtrudniejszym elementem tych przygtowań, było nastawienie psychiczne.

Odsłony: 22718

Czytaj więcej: Droga do OP - Liposukcja i plastyka brzucha

Powiększenie pośladków

narzady resizeOperacje powiększania pośladków za pomocą implantów stają się coraz bardziej popularne. Jest to stosunkowo nowa procedura. Zabieg ten, opracowany w latach sześćdziesiątych w Ameryce Południowej, zaczął szybko zdobywać zwolenników na całym świecie, pod wpływem zmieniających się trendów.

Odsłony: 18800

Czytaj więcej: Powiększenie pośladków

Odsysanie tkanki tłuszczowej (Liposuction)

fesses20mars202008 jpg1  resizeOperacja odsysania tkanki tłuszczowej nie jest metodą odchudzania. Za jej pomocą można w szerokim zakresie modelować kształt ciała. Liposution wybiórczo usuwa tkankę tłuszczową tylko z tych okolic, w których występuje ona w nadmiarze. Efekt tego zabiegu jest trwały i w miejscach leczonych pozostaje zredukowana liczba komórek tłuszczowych.

Odsłony: 10975

Czytaj więcej: Odsysanie tkanki tłuszczowej (Liposuction)

Plastyka powłok brzucha (Abdominoplastyka)

fotolia 7212828 xs resizeAbdominoplastyka jest zabiegiem korygującym deformacje powłok brzucha. Jest dużym zabiegiem usuwającym nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej oraz korygującym napięcie mięśni ściany brzucha. W wyniku tej operacji uzyskuje się obiektywną poprawę wyglądu całej sylwetki. Jej jedyną pozostałością jest blizna przebiegająca w dolnej części podbrzusza nad spojeniem łonowym. Typowo zabieg wymaga pozostania pod obserwacją lekarską w oddziale przez 2 doby.

Odsłony: 10327

Czytaj więcej: Plastyka powłok brzucha (Abdominoplastyka)

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version