Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Letnie Bikini Bielendy

Letnie Bikini BielendyPrzez wiele zimowych, przedłużających się miesięcy z utęsknieniem czekamy na lato. Dlatego, kiedy robi się ciepło, chcemy cieszyć się słońcem jak najintensywniej, napełnić ciało ciepłem i optymizmem, które ono w nas wyzwala. Poddajemy się ochoczo wpływowi słońca. Zapominamy wtedy często, że nadmierne promieniowanie słoneczne ma bardzo niekorzystne oddziaływanie na skórę.

Abyśmy nie musieli rezygnować z przyjemnych słonecznych kąpieli, firma Bielenda Kosmetyki Naturalne stworzyła nową serię wodoodpornych kosmetyków do opalania – BIKINI BIOECO. Olejki roślinne: kokosowy, orzechowy, Kukui i Makadamii oraz masło karité to składniki, które tworzą znakomitą ochronę przed negatywnymi skutkami przebywania na słońcu.


Seria BIKINI BIOECO wyposażona została w fotostabilne filtry UVA i UVB.
Zabezpieczają one skórę przed działaniem wolnych rodników i fotostarzeniem oraz przed poparzeniami słonecznymi. Kosmetyki te wyróżniają się nie tylko skutecznością i apetycznym brzmieniem nazw składników, ale także przyjemnym zapachem i konsystencją, która ułatwia rozprowadzanie na skórze.

Nowa seria zapewnia komfort plażowania dla osób z każdym fototypem skóry – odpowiednie kosmetyki chronią jasną, średnią i ciemną karnację. Pomyślano również o tych, którzy pragną w szybkim tempie uzyskać piękny brązowy kolor skóry. Dla nich stworzono preparat przyspieszający opalanie. Do utrwalenia opalenizny można wybrać jeden z trzech balsamów: Balsam utrwalający opaleniznę – Słoneczny Brąz, Balsam po opalaniu rozświetlający skórę – Złota Perła lub Balsam po opalaniu S.O.S. Przynoszą ulgę spieczonemu słońcem ciału, znakomicie nawilżają i regenerują, pogłębiają i utrwalają opaleniznę, pozwalając się nią cieszyć dłużej.

Nowa seria uwzględnia wymagania skóry wrażliwej: olejek pozbawiony jest PEG i parabenów a mleczka  nie zawierają także pochodnych ropy naftowej.

Z myślą o pielęgnacji szczególnie delikatnej skóry dzieci i niemowląt od szóstego miesiąca życia powstało pozbawione PEG, alergenów i pochodnych ropy naftowej, specjalne wodoodporne mleczko do opalania. Ma ono wysoki współczynnik ochronny SPF30 i radosny morski kolor. Dzięki niemu mleczko można równomiernie rozprowadzić na ciele dziecka, jednocześnie dając mu powód do zabawy. By chronić najskuteczniej należy stosować kilkakrotnie podczas plażowania.

Seria BIKINI to kosmetyki, które nie tylko wspomagają opalanie. Bielenda wzbogaciła je o dodatkowe funkcje: przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek i przebarwień spowodowanych przez słońce, a także ujędrniają i uelastyczniają skórę. Dzięki temu pomagają kompleksowo zadbać o skórę również latem.

Wszystkie składniki kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych posiadających certyfikat ECOCERT.

W serii BIKINI znalazły się:

 • Mleczka do opalania – pozbawione PEG, parabenów i pochodnych ropy naftowej:
  Mleczko do opalania SPF 30 – wysoka ochrona jasnej karnacji. Mleczko dostępne w pojemności 250 ml.
  Mleczko do opalania SPF 25 – średnia ochrona lekko opalonej jasnej karnacji. Mleczko dostępne w pojemności 250 ml.
  Mleczko do opalania SPF 20 – średnia ochrona opalonej jasnej oraz naturalnej karnacji. Mleczko dostępne w pojemności 250 ml.
  Mleczko do opalania SPF 15 – średnia ochrona lekko opalonej naturalnej karnacji. Mleczko dostępne w pojemności 250 ml.
  Mleczko do opalania SPF 10 – niska ochrona opalonej naturalnej oraz ciemnej karnacji. Mleczko dostępne w pojemności 250 ml.
 • Olejek – pozbawiony PEG i parabenów
  Wodoodporny karotenowy olejek do opalania SPF 6 – do naturalnej opalonej oraz ciemnej karnacji. Olejek dostępny jest w pojemności 250 ml.
 • Kosmetyk dla dzieci i niemowląt – pozbawione PEG, parabenów i pochodnych ropy naftowej
  Wodoodporne koloryzujące mleczko do opalania SPF 30 – wysoka ochrona delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 6. miesiąca życia. Mleczko dostępne jest w pojemności 250 ml.
 • Przyspieszające opalanie
  Wodoodporny przyspieszacz opalania – do każdego rodzaju karnacji. Przyspieszacz dostępny jest w pojemności 250 ml.
 • Do stosowania po opalaniu
  Balsam po opalaniu Słoneczny Brąz - utrwalający opaleniznę. Balsam dostępny jest w pojemności 250 ml.
  Balsam po opalaniu S.O.S. D-Panthenol – łagodzący podrażnienia skóry wywołane intensywnym opalaniem. Balsam dostępny jest w pojemności 250 ml.
  Balsam po opalaniu Złota Perła – rozświetlający skórę. Balsam dostępny jest w pojemności 250 ml.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version