Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

O nas

Witamy w BeautywPolsce.com

Z myślą o Was stworzyliśmy Pierwszy Profesjonalny Portal tematyczny BeautywPolsce.com poświęcony Chirurgii Plastycznej - Najlepszy Serwis w Europie.
   
Kontakt

logo-beautywpolsce_resize.jpg - Kontakt
Portal BeautywPolsce.com skierowany jest do wszystkich osób, które chcą długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i wysoką samooceną. Ma on być przede wszystkim źródłem informacji dla potencjalnych pacjentów, którzy szukają informacji na temat klinik, gabinetów lekarskich, lekarzy – specjalistów w dziedzinie chirurgii plastycznej itp.

BeautywPolsce.com działa od 11 stycznia 2005 roku i przez  cały czas się rozwija, dlatego też mile widziane będą wszelkie wskazówki z Waszej strony dotyczące rodzaju informacji, które chcielibyście znaleźć na stronach naszego portalu. Ten portal ma być tworzony przez Was, i dla Was i to Wy będziecie decydować jakie informacje mają być na nim prezentowane. Właśnie tutaj będą się rodzić różnego rodzaju pytania i wątpliwości, na które postaramy się odpowiadać na łamach naszego serwisu.

Wciąż sie rowijamy i wzbogacay nasz serwis o kolejne działy (kosmetyka, moda, fitness czy uroda) i nie pozostaniemy na tym, co zostało stworzone do tej pory. Naszym celem będzie też promowanie portalu w środowisku medycznym. Będziemy również starać się dostarczać aktualnych informacji na temat chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Portal będzie zawierał informacje z różnych źródeł często obcojęzycznych branżowych czasopism poświeconych chirurgii plastycznej, dostarczone przez użytkowników portalu, lekarzy oraz współpracujące firmy medialne. Mamy nadzieję, że tego typu informacje będą dla Was cenne, wiarygodne, a przede wszystkim przydatne w podejmowaniu ważnych decyzji związanych z poddaniem się operacji plastycznej.

Pamiętajcie, że serwisy, które oferują doradztwo chirurgii plastycznej narażają Nas, potecjalnych pacjentów na dodatkowe koszty. Zawarte są one w umowach pomiędzy serwisem, a kliniką, które nieświadomie obciążają naszą kieszeń.
Pamiętajcie również, że "doświadczony doradca" nie oznacza, że jest doświadczonym profesjonalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej.
W miarę możliwości dokonujcie samodzielnego wyboru lekarza, samodzielnej oceny, rejestrujcie się na konsultacje (Forum BeautywPolsce.com służy również do zamiany, wymiany lub rezygnacji z terminów konsultacji, jak również zabiegów u poszczególnych lekarzy), pytajcie o wszystko, wtedy bezpiecznie przejdziecie przez całą drogę, zaczynając od decyzji o wyborze lekarza, a kończąc na samym zabiegu.
Pamiętajcie, że każdy Chirurg Plastyk dba o swoją dobrą opinię i dlatego też najlepszym, rzetelnym i wiarygodnym zródłem informacji jest nasz serwis Beauty w Polsce o Chirurgii Plastycznej i Medycynie Estetycznej, bezcenne opinie użytowników po operacji wraz z galerią zdjeć.

Serwis BeautywPolsce.com jest serwisem informacyjnym i wiadomości zawarte na jego stronach nie stanowią medycznej porady.
Aby uzyskać takie porady Trzeba skontaktować się z lekarzem.


A teraz trochę o  budowie naszego Portalu:

Głównym serwisem Portalu są Operacje plastyczne. Zawarte są w nim informacje na temat wszelakich zabiegów i operacji plastycznych oraz porady, przedstawiające niezbędne informacje przed planowaną operacją bądź zabiegiem.

Ponadto towarzyszysza nam nastepujace dziedziny: Medycyna estetyczna; Stomatologia; SPA; Wizaz; Zdrowie, Wydarzenia i ich podkategorie: (np. Piersi; wypełniacze tkankowe, zabiegi laserowe; chirurgia zębów; zabiegi SPA; Dlonie, stopy, paznokcie; Włosy; Profilaktyka, Sex; Targi itp).

Forum BeautywPolsce.com  jest  z kolei miejscem służącym wymianie poglądów i porad przez użytkowników Portalu. Tutaj właśnie następuje niezbędna wymiana myśli i doświadczeń dla tych przed i po operacji oraz tych, którzy wahają się podjąć decyzję o jej wykonaniu.
Najlepsze forum w Polsce o Operacjach Plastycznych wraz z Galeria (ponad 1300 kompletow przed i po operacji naszych uzytkownikow). Masz kłopoty z dokonaniem dobrego wyboru specjalisty? Tutaj znajdziesz odpowiedź! Wszystko o naszych Lekarzach, ich zabiegi - te udane i nieudane! Jaki chirurg, krotki opis, metoda, koszt i wrażenia. Serdecznie zapraszamy do dyskusji  na naszym Forum BeautywPolsce.com 

Znajdziecie u nas profesjonalny Katalog Lekarzy oraz Ranking Chirurgów Plastycznych Top 10 lekarzy - chirurg plastyk, do którego serdecznie zapraszamy - oceniaja tylko uzytkownicy po wykonanym zabiegu.

Dzial Filmy - interesujace filmy z wszystkich dziedzin znajdujacych sie na portalu Beauty w Polsce.
 
Pragniemy gorąco podziękować wszystkim tym, którzy na co dzień korzystają z zasobów naszego portalu, gdyż to dzięki Wam z dnia na dzień rośnie nasza oglądalność i popularność. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań i nadziei.
 
Zapraszamy do współpracy! 
- makijażystki,
- kosmetyczki
- fotografów,
- masazystow
- dietetykow,
- stylistki mody,
- lekarzy (dermatologow, ginekologow, psychologow itp),
- kosmetologów,
- profesjonalnych tatuażystów
- modelki i fotomodelki

Jeżeli jesteś zainteresowana(y), aby dla nas pisac, interesuje Was różnorodna tematyka oraz różnorodne formy (min. felietony, teksty krytyczne, reportaże oraz materiały zdjęciowe), koniecznie napisz do nas:


Redakcja serwisu BeautywPolsce.com

CPR BB

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version