Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Psychologia

Poprawiamy urodę po ciąży

Poprawiamy urodę po ciążyPo urodzeniu dziecka powrót do formy bywa trudny. Młode mamy często nie mają czasu na odpowiednie ćwiczenia czy pielęgnację. Z pomocą eksperta z zakresu medycyny estetycznej przedstawiamy skuteczne rozwiązania najpopularniejszych problemów kobiecego ciała po porodzie.

Dodatkowe kilogramy to nie wszystko, z czym trzeba uporać się po ciąży. Dochodzą do tego także: cellulit, rozstępy czy utrata jędrności skóry ciała. Niezadowolenie z własnego wyglądu przekłada się na samopoczucie każdej kobiety. Dzięki odpowiednim kuracjom młoda mama może odzyskać wymarzone kształty bez potrzeby spędzania długich godzin w gabinetach. Medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz możliwości, warto więc przyjrzeć się bliżej najmniej czasochłonnym, bezpiecznym i skutecznym procedurom.

Odsłony: 5727

Czytaj więcej: Poprawiamy urodę po ciąży

Brunetki kontra blondynki

brun resizeMalowanie włosów stało się ostatnio trendem i dzisiaj coraz więcej osób zaczyna malować ich włosy żeby wyglądać inaczej i nowo. Część osób wierzy w to, że kolor włosów może dodać im pewnego blasku, znaczenia i radości w życiu, podczas gdy inni uważają, że to tylko szybka i łatwa opcja dla zmiany ich wyglądu.

Odsłony: 9802

Czytaj więcej: Brunetki kontra blondynki

Hipnoza – czym jest i na czym polega?

image728hipno resizeHipnoza do niedawna traktowana była (wielu ludzi nadal tak ją traktuje) jako tajemnicze, mistyczne, czy wręcz szarlatańskie narzędzie kontroli innych ludzi – sprawiania, że nagle zaczną szczekać, miauczeć, czy mówić o swoich osobistych problemach i doświadczeniach z przeszłości.

Odsłony: 5978

Czytaj więcej: Hipnoza – czym jest i na czym polega?

Marzeniem wszystko się zaczyna

fotolia 4107829 xsa resizePowszechnie uważa się, że marzyciel to ktoś, kto nie docenia walorów rzeczywistości, w jakiej żyje, i ucieka od codziennych obowiązków. Istnieje także przekonanie, że marzenia są stratą czasu i mają zły wpływ na przystosowanie się do życia.

Odsłony: 8276

Czytaj więcej: Marzeniem wszystko się zaczyna

Sekrety zdrady

fotolia 1958327 s resizeŚlubujemy sobie wierność. Nie wszyscy ślubów dotrzymujemy. Do sporadycznych kontaktów seksualnych poza stałym związkiem przyznaje się prawie co piąta osoba. Potępiamy zdradę. Niechętnie odnosimy się do cudzołożnika.

Odsłony: 17690

Czytaj więcej: Sekrety zdrady

Więcej artykułów…

  1. Szczęśliwym chce się bardziej

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version