Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

„Kombajn” kosmetyczny w miniaturowym urządzeniu UFO od Foreo

UFOUFO Foreo jest tak małe że zmieści się w każdej kosmetyczce. Czas potrzebny na wykonanie zabiegu to tylko tyle czasu ile potrzebujemy na umycie zębów. Bez problemu taka ilość czasu można wygospodarować przy intensywnym trybie życia.
Zapytaj każdego kosmetologa a prawdopodobnie powie Ci, że maski na twarz są odpowiedzią na wszystkie problemy w pielęgnacji skóry. Niestety wykonanie tradycyjnej maski na twarz wymaga od Ciebie trochę czasu, który może być trudny do wygospodarowania w pracowitym tygodniu. Na te potrzebę kobiety zabieganej, odpowiedziała firma FOREO i zaproponowała urządzenie UFO Foreo.
Foreo firma znana głównie ze swoich szczotek do mycia twarzy Luna i elektrycznych szczoteczek do zębów ISSA, wypuściła na rynek kompaktowe urządzenie do wtłaczania maseczek kosmetycznych specjalnie do tego urządzenia dedykowanych. UFO pasuje do linii urządzeń z tym samym materiałem silikonowym, a także zwartą obudową. Urządzenie UFO obiecuje wszystkie zalety tradycyjnych masek na twarz, tylko w przeciągu 90 sekund.

Odsłony: 4229

Czytaj więcej: „Kombajn” kosmetyczny w miniaturowym urządzeniu UFO od Foreo

FOREO – niezbędne przyrządy, czy gadżetowo

foreoNa rynku Polskim pojawiły się nowoczesne urządzenia do pielęgnacji skóry i zębów produkcji Szwedzkiej – Foreo. Urządzenia te, są reklamowane jako najnowocześniejsze na świecie, mające niesamowite właściwości w pielęgnacji skóry jak i zębów.
Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej trzem z nich. Pod lupę wzięliśmy soniczna szczoteczkę do zębów Foreo ISSA, szczotkę do oczyszczania twarzy Foreo LUNA, oraz masażer okolic oczu Foreo IRIS

Odsłony: 4196

Czytaj więcej: FOREO – niezbędne przyrządy, czy gadżetowo

VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce

vaserlipoW Polsce rozpoczeły się testy rewolucyjnej technologii liposukcji ultradźwiękowej firmy VASER. Za jej pomocą prowadzone są zabiegi liposukcji, powiększania piersi oraz konturowania sylwetki. To szczególnie ważne dla panów, chcących budować atletyczne sylwetki. Wielu mężczyzn próbuje dokonać tego nie tylko za pomocą ćwiczeń na siłowniach, ale także poprzez przyjmowanie odżywek rozbudowujących masę mięśniową, które nie są obojętne dla organizmu człowieka. Tymczasem firma VASER proponuje ultranowoczesne zabiegi, w trakcie których dokonywana jest korekcja sylwetki. Ta technika kształtuje i tworzy atletyczny wygląd u mężczyzn i kobiet dzięki precyzyjnemu usuwaniu tłuszczu z powierzchownych i głębszych warstw otaczających mięśnie, w celu uwidocznienia znajdującej się poniżej muskulatury. Pacjent zauważa pierwsze efekty natychmiast z finalnym efektem po okresie 3-6 miesięcy. Zabieg jest bezbolesny.

Odsłony: 6100

Czytaj więcej: VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce

VibroLipo

vibrolipobrzuszek resizeLipoplastyka zwana również liposukcją usuwa miejscowe złogi tkanki tłuszczowej aby nadać ciału gładszy, szczuplejszy kontur. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów pacjent powinien charakteryzować się w miarę normalną wagą ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w określonych miejscach: biodra, pośladki, brzuch, uda, ramiona. Liposukcja to metoda sięgająca swoją historią bardzo daleko w przeszłość, pierwsze zabiegi odsysania były dość ryzykowne i wiązały się z bardzo długą rekonwalescencją po zabiegu. Pacjent długi czas musiał poświęcić na odpoczynek, a często towarzyszył temu również spory dyskomfort związany z bólem po zabiegowym.

Z czasem jako że medycyna wciąż się rozwija i co chwilę zaskakuje nas nowymi możliwościami, zabieg liposukcji był ulepszany.

Odsłony: 5764

Czytaj więcej: VibroLipo

Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych

golden-abacosun resizeNa otwarcie biznesu kosmetycznego decyduje się coraz więcej osób – nic dziwnego, skoro zapotrzebowanie na tego typu usługi jest bardzo duże, a dbałość o wygląd zewnętrzny w przypadku wielu osób jest już nie tylko chęcią, ale i standardem wymaganym w pracy.

Odsłony: 7281

Czytaj więcej: Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych

System terapii światłem Bioptron

BIOPTRON AG został założony wiosną roku 1988 i kierunkuje swoją działalność ku badaniom i rozwojowi oraz produkcji produktów medycznych, systemowi terapii światłem BIOPTRON. bioptronpro11 resizeFirma ma siedzibę w Wollerau, niedaleko Zurichu, w samym środku ekonomicznego regionu Szwajcarii.

Odsłony: 4474

Czytaj więcej: System terapii światłem Bioptron

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version