Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

FOREO – niezbędne przyrządy, czy gadżetowo

foreoNa rynku Polskim pojawiły się nowoczesne urządzenia do pielęgnacji skóry i zębów produkcji Szwedzkiej – Foreo. Urządzenia te, są reklamowane jako najnowocześniejsze na świecie, mające niesamowite właściwości w pielęgnacji skóry jak i zębów.
Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej trzem z nich. Pod lupę wzięliśmy soniczna szczoteczkę do zębów Foreo ISSA, szczotkę do oczyszczania twarzy Foreo LUNA, oraz masażer okolic oczu Foreo IRIS

Odsłony: 902

Czytaj więcej: FOREO – niezbędne przyrządy, czy gadżetowo

VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce

vaserlipoW Polsce rozpoczeły się testy rewolucyjnej technologii liposukcji ultradźwiękowej firmy VASER. Za jej pomocą prowadzone są zabiegi liposukcji, powiększania piersi oraz konturowania sylwetki. To szczególnie ważne dla panów, chcących budować atletyczne sylwetki. Wielu mężczyzn próbuje dokonać tego nie tylko za pomocą ćwiczeń na siłowniach, ale także poprzez przyjmowanie odżywek rozbudowujących masę mięśniową, które nie są obojętne dla organizmu człowieka. Tymczasem firma VASER proponuje ultranowoczesne zabiegi, w trakcie których dokonywana jest korekcja sylwetki. Ta technika kształtuje i tworzy atletyczny wygląd u mężczyzn i kobiet dzięki precyzyjnemu usuwaniu tłuszczu z powierzchownych i głębszych warstw otaczających mięśnie, w celu uwidocznienia znajdującej się poniżej muskulatury. Pacjent zauważa pierwsze efekty natychmiast z finalnym efektem po okresie 3-6 miesięcy. Zabieg jest bezbolesny.

Odsłony: 3420

Czytaj więcej: VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce

VibroLipo

vibrolipobrzuszek resizeLipoplastyka zwana również liposukcją usuwa miejscowe złogi tkanki tłuszczowej aby nadać ciału gładszy, szczuplejszy kontur. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów pacjent powinien charakteryzować się w miarę normalną wagą ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w określonych miejscach: biodra, pośladki, brzuch, uda, ramiona. Liposukcja to metoda sięgająca swoją historią bardzo daleko w przeszłość, pierwsze zabiegi odsysania były dość ryzykowne i wiązały się z bardzo długą rekonwalescencją po zabiegu. Pacjent długi czas musiał poświęcić na odpoczynek, a często towarzyszył temu również spory dyskomfort związany z bólem po zabiegowym.

Z czasem jako że medycyna wciąż się rozwija i co chwilę zaskakuje nas nowymi możliwościami, zabieg liposukcji był ulepszany.

Odsłony: 2200

Czytaj więcej: VibroLipo

Palomar Medical Technologies już w Polsce

palomar medical technologies1Amerykański lider rozwiązań estetycznych, twórca zaawansowanych systemów laserowych wchodzi na polski rynek. Nowatorskie urządzenia Palomar Medical Technologies są już dostępne w ofercie ITP Esthétique, który został wyłącznym przedstawicielem firmy w naszym kraju.

Odsłony: 4187

Czytaj więcej: Palomar Medical Technologies już w Polsce

Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych

golden-abacosun resizeNa otwarcie biznesu kosmetycznego decyduje się coraz więcej osób – nic dziwnego, skoro zapotrzebowanie na tego typu usługi jest bardzo duże, a dbałość o wygląd zewnętrzny w przypadku wielu osób jest już nie tylko chęcią, ale i standardem wymaganym w pracy.

Odsłony: 4794

Czytaj więcej: Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych

System terapii światłem Bioptron

BIOPTRON AG został założony wiosną roku 1988 i kierunkuje swoją działalność ku badaniom i rozwojowi oraz produkcji produktów medycznych, systemowi terapii światłem BIOPTRON. bioptronpro11 resizeFirma ma siedzibę w Wollerau, niedaleko Zurichu, w samym środku ekonomicznego regionu Szwajcarii.

Odsłony: 2173

Czytaj więcej: System terapii światłem Bioptron

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version