Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz i ciało

Opalenizna po wakacjach

opalanie; solarium; przebarwienia; oparzenia słoneczne; filtry;

opalanie; solarium; przebarwienia; oparzenia słoneczne; filtry; - opalanie; solarium; przebarwienia; oparzenia słoneczne; filtry;
Opalenizna po wakacjach.
Wakacje za nami, dni słoneczne także tylko delikatny brąz naszej skóry przypomina nam te cudowne chwile na leżaku, spędzone w pełnym relaksie. Tak bardzo chciałoby się zatrzymać ten blednący z dnia na dzień kolor. I w tym momencie zaczynają się dylematy, czy zaryzykować i pójść do solarium?


Kilka zasad bezpiecznego opalania na solarium.
Zdrowe solarium - to słabe solarium. Tak można w skrócie podsumować nową normę, która ogranicza promieniowanie rumieniotwórcze (powodujące poparzenie, bo jak wiadomo to ono jest najbardziej szkodliwe) dla urządzeń opalających w całej Europie. Jest to początek nowej ery bezpiecznego opalania. Koniec seansów trwających kilka minut, aby zdrowo się opalić dla własnego dobra trzeba poleżeć dwa, a nawet trzy razy dłużej.  Minimalny czas opalania na takim łóżku to 19 minut maksymalny 30. Dobrze by było, aby łóżko miało wmontowane tzw. lampy „kolagenowe” co prawda opalają w stopniu minimalnym ale za to maja inne zalety:
Zalety lamp kolagenowych:
· Skuteczne zahamowanie procesu starzenia
· Efekt liftingu - skóra staje się jędrna i sprężysta
· Rozjaśnienie przebarwień
· Zmniejszenie blizn, rozstępów, cellulitu
· Skóra staje się odporniejsza i szybciej się goi
· Łagodzenie objawów trądziku
· Oczyszczanie i detoksykacja skóry
· Leczenie alergii
Zawsze używamy kosmetyków przeznaczonych do kąpieli w solariach! Tak przed jak i po seansie opalającym. Po pierwsze są w stanie kilkukrotnie przyspieszyć powstanie opalenizny po drugie nawilżają skórę zapobiegając przedwczesnemu starzeniu. Nigdy nie opalamy się na „sucho”.
Sprawdzone przez nas kosmetyki do opalania to balsamy przed i po opalaniu firmy Australian Gold. Potrafią sprawić, że już po pierwszym seansie będziemy w kolorze złocistego brązu, wśród nich warto wymienić Sexy Black przed opalaniem jak i Forever After po opalaniu.
Sexy Black przed opalaniem ma piękny owocowo ziołowy zapach idealnie się wchłania nie barwiąc przy tym dłoni i po pierwszym seansie kolor naszej skóry jest złocisto brązowy. Zaraz po opuszczeniu łóżka opalającego nakładamy balsam po opalaniu. Forever After o słodkim owocowym zapachu zniweluje zapach łóżka solaryjnego i mocno nawilży skórę. Może być tez stosowany do pielęgnacji opalonego ciała, skutecznie przedłuży naszą opaleniznę i zmniejszy ilość wizyt w solarium.
Gdy osiągniemy pożądany kolor opalenizny musimy dać skórze czas na regenerację, która powinna trwać minimum 28 dni. Dopiero po tym czasie możemy bezpiecznie znowu się opalać i przedłużać wspomnienie naszych wakacji.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version