Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Felietony

Coś o włosach

8wlosy1Nadeszła wiosna. Jest ciepło, w końcu chce się wyjść z domu. Tylko te kudły, biedne, połamane, matowe, przesuszone. O co kaman, że tak powtórzę pytanie miesiąca.

         Zimą korzystając z dobrodziejstw przynależności do cywilizacji wysokiej, korzystamy z ogrzewania, klimatyzatorów i innych skarbów, pozwalających nam poczuć się dobrze w zamkniętych, miłych, przytulnych wnętrzach. I to prawda. Może jak siedzimy sobie słodko przy biurku w pracy, nie wpatrujemy się z zachwytem w miły, ciepły kaloryferek... ale to nie znaczy, że nie może pozwolić poczuć on emocji. Może jest to dość dalekie skojarzenie, ale taki kaloryferek pewnie instalował gość, który mógł mieć konkurencyjne żebrowanie na brzuchu, popularnie również zwanym kaloryferkiem. No dobra, kominek na pewno jest milszy oku, niż kaloryfer, czy taka powiedzmy – nagrzewnica. To prawda.

         Tak, czy inaczej pozwalają nam te urządzenia dostarczające ciepła komfortowo przeżyć zimę. I o ile jest wilgotno i zimno na zewnątrz i sucho, nawet bardzo sucho w środku, to ta różnica wilgotności i temperatur jest zabójcza dla delikatnych, środkowoeuropejskich włosów.

Odsłony: 4969

Czytaj więcej: Coś o włosach

Skalpelowi mówimy NIE!

image521iqBiust to bezapelacyjnie atut każdej kobiety. Która z nas nie marzy o pięknych jędrnych piersiach. Natura niestety nie wszystkich obdarza tak samo szczodrze, często pozostawia wiele do życzenia.

Odsłony: 6069

Czytaj więcej: Skalpelowi mówimy NIE!

Wywiad z pacjentką po operacji plastyki brzucha

image29a1 resizePól roku temu przeszła Pani operacje plastyki brzucha, proszę powiedzieć co było powodem podjęcia tej decyzji?
Powodem mojej decyzji o operacji plastycznej było niezadowolenie z mojego wyglądu. Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemu z nadwagą a moje ciało było jędrne. Niestety w trakcie ciąży na moim brzuchu pojawiły się straszne rozstępy a po rozwiązaniu okazało się że nadmiar skóry niestety pozostał. Nie mogłam na siebie patrzeć, wiedziałam że muszę coś z tym zrobić.

Odsłony: 5565

Czytaj więcej: Wywiad z pacjentką po operacji plastyki brzucha

Młodsza twarz bez blizn i skalpela

slide20a resize1Młodsza twarz bez blizn i skalpela, czyli jak działają Happy Lift i SurgiWire.
Młodsza twarz w niecałą godzinę, bez blizn i bez konieczności długiej rekonwalescencji – taki efekt zapewniają Happy Lift oraz SurgiWire– nowe zabiegi w ofercie IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej. Mało inwazyjne, bezpieczne i szybkie metody przeciwdziałające oznakom starzenia to alternatywa dla tradycyjnych operacji chirurgicznych, których wiele osób się obawia.

Odsłony: 7020

Czytaj więcej: Młodsza twarz bez blizn i skalpela

Uśmiech bez zmarszczek dzięki plastrom SeaAllure

seaallure womaninbed11 resizeKażda kobieta jest piękniejsza i atrakcyjniejsza, kiedy się uśmiecha. Ale śmiech powoduje z czasem zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Na szczęście jest prosty i nieinwazyjny sposób, by pozbyć się tych zmarszczek…. i móc nadal się uśmiechać! Amerykańska firma Bio Med. Science stworzyła wyjątkowe plastry SeaAllure, które  skutecznie wygładzają i likwidują zmarszczki powstałe w kącikach oczu i ust. To pierwszy tego typu produkt na rynku kosmetycznym – skuteczniejszy od kremów i nieinwazyjny. Efekty jego stosowania są widoczne już po 2 tygodniach!

Odsłony: 7495

Czytaj więcej: Uśmiech bez zmarszczek dzięki plastrom SeaAllure

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version