Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi laserowe

Epilacja laserowa czy warto?

epilacja irina 2Co to jest laserowa epilacja?
Wynalezienie przez Theodore Maimana lasera w roku 1960, zrewolucjonizowało nie tylko świat nauki i techniki, ale stworzyło też nowe możliwości w różnych dziedzinach medycyny. Lasery umożliwiają skuteczne likwidowanie zmian, które do niedawna nie były w gestii zainteresowania medycyny, a jednak z punktu widzenia pacjenta mogą stanowić istotny problem estetyczny. Przykładem tego typu terapii jest usuwanie zbędnego owłosienia, likwidowanie tatuaży, czy też metod mająch na celu odmłodzenie skóry.
Czym jest epilacja i jaki sposób jest najskuteczniejszy?

Odsłony: 884

Czytaj więcej: Epilacja laserowa czy warto?

Depilacja w domu, czy w gabinecie medycyny estetycznej?

depilacjaBraun

Nieraz pewnie zadajecie sobie pytanie? Czy wybrać się na zabieg profesjonalny usuwania owłosienia. Czy może kupić urządzenie LPI do użytku domowego i oszczędzić sobie czas i mieć je pod ręka, kiedy najdzie nas ochota na zabieg w domowym zaciszu.
Raz na jakiś czas pojawia się produkt związany z pięknem, który próbuje konkurować z urządzeniami do zabiegów profesjonalnych w gabinetach medycyny estetycznej.

Odsłony: 4247

Czytaj więcej: Depilacja w domu, czy w gabinecie medycyny estetycznej?

Jej Wysokość lifting - Metoda SonoQueen już w Polsce

SonoQueenSonoQueen nie wymaga użycia skalpela – jest to nieinwazyjny lifting, który działa w głębokich partiach skóry i w spektakularny sposób pobudza do pracy włókna kolagenowe. To wysoce wyspecjalizowane narzędzie w rękach specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, znajdujące zastosowanie w liftingu skóry zarówno twarzy jak i pozostałych partii ciała.
Zaimplementowana w urządzeniu technologia HIFU* idealnie, punktowo skupia falę ultradźwiękową o wysokiej energii na niewielkiej powierzchni.

Odsłony: 6744

Czytaj więcej: Jej Wysokość lifting - Metoda SonoQueen już w Polsce

ELVeS Laser usuwający żylaki

Terapia laserowa ELVeS to bardzo nowoczesna, stosowana zaledwie od kilku lat, bardzo mało inwazyjna, bezpieczna, trwała i skuteczna metoda leczenia.

ELVeS czyli Endo Laser Vein System to specjalny laser, który emituje wiązkę promieniowania o odpowiedniej energii i długości fal. W przypadku dużych żył chirurg wykonuje jedynie niewielkie nacięcie w okolicy kolana lub łydki, przez które wprowadza się cienki światłowód.

Odsłony: 9284

Czytaj więcej: ELVeS Laser usuwający żylaki

Depilacja laserowa

fotolia 3672671 xs111 resizeDepilacja laserowa jest to trwałe usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą różnego rodzaju laserów. Może być stosowana na całym ciele. Najlepsze efekty są u osób z jasną skórą i ciemnymi włosami. Laser nie usunie włosów rudych, siwych, jasnych.

Włosy będące w fazie anagenu (wzrostu) mają odpowiednią ilość melaniny do ich usunięcia. Zabiegi należy powtarzać 3-8 razy, co 4 do 6 tygodni w zależności od uzyskanego efektu. Wydłużenie albo skrócenie przerwy spowoduje słabszy efekt. Potem raz w roku zabieg

Odsłony: 6347

Czytaj więcej: Depilacja laserowa

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version