Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi laserowe

Jej Wysokość lifting - Metoda SonoQueen już w Polsce

SonoQueenSonoQueen nie wymaga użycia skalpela – jest to nieinwazyjny lifting, który działa w głębokich partiach skóry i w spektakularny sposób pobudza do pracy włókna kolagenowe. To wysoce wyspecjalizowane narzędzie w rękach specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, znajdujące zastosowanie w liftingu skóry zarówno twarzy jak i pozostałych partii ciała.
Zaimplementowana w urządzeniu technologia HIFU* idealnie, punktowo skupia falę ultradźwiękową o wysokiej energii na niewielkiej powierzchni.

Odsłony: 2055

Czytaj więcej: Jej Wysokość lifting - Metoda SonoQueen już w Polsce

ELVeS Laser usuwający żylaki

Terapia laserowa ELVeS to bardzo nowoczesna, stosowana zaledwie od kilku lat, bardzo mało inwazyjna, bezpieczna, trwała i skuteczna metoda leczenia.

ELVeS czyli Endo Laser Vein System to specjalny laser, który emituje wiązkę promieniowania o odpowiedniej energii i długości fal. W przypadku dużych żył chirurg wykonuje jedynie niewielkie nacięcie w okolicy kolana lub łydki, przez które wprowadza się cienki światłowód.

Odsłony: 7191

Czytaj więcej: ELVeS Laser usuwający żylaki

Depilacja laserowa

fotolia 3672671 xs111 resizeDepilacja laserowa jest to trwałe usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą różnego rodzaju laserów. Może być stosowana na całym ciele. Najlepsze efekty są u osób z jasną skórą i ciemnymi włosami. Laser nie usunie włosów rudych, siwych, jasnych.

Włosy będące w fazie anagenu (wzrostu) mają odpowiednią ilość melaniny do ich usunięcia. Zabiegi należy powtarzać 3-8 razy, co 4 do 6 tygodni w zależności od uzyskanego efektu. Wydłużenie albo skrócenie przerwy spowoduje słabszy efekt. Potem raz w roku zabieg

Odsłony: 4102

Czytaj więcej: Depilacja laserowa

Laserowe usuwanie zaskórników

fotolia 2915618 xsa resizeJuż dziś można się pozbyć zaskórników na stałe i praktycznie od zaraz! Jeżeli męczą cię szpecące czarne punkciki, rozszerzone pory i drobne wykwity, może powinnaś zainteresować się laserowym sposobem ich trwałego pożegnania?

Odsłony: 15272

Czytaj więcej: Laserowe usuwanie zaskórników

Raport na temat skuteczności i bezpieczeństwa depilacji laserowej

Fotolia 3851795 XS resizeDepilacja laserowa jest w chwili obecnej jednym z najczęściej wykonywanych, nie chirurgicznych zabiegów estetycznych. Według danych Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgi Estetycznej (ASAPS - American Society for Aesthetic Plastic Surgery) w 2003 roku wykonano na terenie USA ponad 700 tysięcy depilacji laserowych, co plasuje je na 4 miejscu listy podobnych, nie chirurgicznych procedur, po zastrzykach z Botoxu, mikrodermabrazji, zastrzykach z kolagenu, a przed peelingami.

Odsłony: 33604

Czytaj więcej: Raport na temat skuteczności i bezpieczeństwa depilacji laserowej

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version