Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi laserowe

Epilacja laserowa czy warto?

epilacja irina 2Co to jest laserowa epilacja?
Wynalezienie przez Theodore Maimana lasera w roku 1960, zrewolucjonizowało nie tylko świat nauki i techniki, ale stworzyło też nowe możliwości w różnych dziedzinach medycyny. Lasery umożliwiają skuteczne likwidowanie zmian, które do niedawna nie były w gestii zainteresowania medycyny, a jednak z punktu widzenia pacjenta mogą stanowić istotny problem estetyczny. Przykładem tego typu terapii jest usuwanie zbędnego owłosienia, likwidowanie tatuaży, czy też metod mająch na celu odmłodzenie skóry.
Czym jest epilacja i jaki sposób jest najskuteczniejszy?

Odsłony: 2222

Czytaj więcej: Epilacja laserowa czy warto?

Depilacja w domu, czy w gabinecie medycyny estetycznej?

depilacjaBraun

Nieraz pewnie zadajecie sobie pytanie? Czy wybrać się na zabieg profesjonalny usuwania owłosienia. Czy może kupić urządzenie LPI do użytku domowego i oszczędzić sobie czas i mieć je pod ręka, kiedy najdzie nas ochota na zabieg w domowym zaciszu.
Raz na jakiś czas pojawia się produkt związany z pięknem, który próbuje konkurować z urządzeniami do zabiegów profesjonalnych w gabinetach medycyny estetycznej.

Odsłony: 5351

Czytaj więcej: Depilacja w domu, czy w gabinecie medycyny estetycznej?

Laser usuwający żylaki

Terapia laserowa jest bardzo nowoczesna, stosowana zaledwie od kilku lat, bardzo mało inwazyjna, bezpieczna, trwała i skuteczna metoda leczenia.

Lasery do usuwania żylaków emituje wiązkę promieniowania o odpowiedniej energii i długości fal. W przypadku dużych żył chirurg wykonuje jedynie niewielkie nacięcie w okolicy kolana lub łydki, przez które wprowadza się cienki światłowód.

Odsłony: 10013

Czytaj więcej: Laser usuwający żylaki

Depilacja laserowa

fotolia 3672671 xs111 resizeDepilacja laserowa jest to trwałe usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą różnego rodzaju laserów. Może być stosowana na całym ciele. Najlepsze efekty są u osób z jasną skórą i ciemnymi włosami. Laser nie usunie włosów rudych, siwych, jasnych.

Włosy będące w fazie anagenu (wzrostu) mają odpowiednią ilość melaniny do ich usunięcia. Zabiegi należy powtarzać 3-8 razy, co 4 do 6 tygodni w zależności od uzyskanego efektu. Wydłużenie albo skrócenie przerwy spowoduje słabszy efekt. Potem raz w roku zabieg

Odsłony: 6784

Czytaj więcej: Depilacja laserowa

Laserowe usuwanie zaskórników

fotolia 2915618 xsa resizeJuż dziś można się pozbyć zaskórników na stałe i praktycznie od zaraz! Jeżeli męczą cię szpecące czarne punkciki, rozszerzone pory i drobne wykwity, może powinnaś zainteresować się laserowym sposobem ich trwałego pożegnania?

Odsłony: 18466

Czytaj więcej: Laserowe usuwanie zaskórników

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version