Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi laserowe

Depilacja w domu, czy w gabinecie medycyny estetycznej?

depilacjaBraun

Nieraz pewnie zadajecie sobie pytanie? Czy wybrać się na zabieg profesjonalny usuwania owłosienia. Czy może kupić urządzenie LPI do użytku domowego i oszczędzić sobie czas i mieć je pod ręka, kiedy najdzie nas ochota na zabieg w domowym zaciszu.
Raz na jakiś czas pojawia się produkt związany z pięknem, który próbuje konkurować z urządzeniami do zabiegów profesjonalnych w gabinetach medycyny estetycznej.

Odsłony: 3380

Czytaj więcej: Depilacja w domu, czy w gabinecie medycyny estetycznej?

Jej Wysokość lifting - Metoda SonoQueen już w Polsce

SonoQueenSonoQueen nie wymaga użycia skalpela – jest to nieinwazyjny lifting, który działa w głębokich partiach skóry i w spektakularny sposób pobudza do pracy włókna kolagenowe. To wysoce wyspecjalizowane narzędzie w rękach specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, znajdujące zastosowanie w liftingu skóry zarówno twarzy jak i pozostałych partii ciała.
Zaimplementowana w urządzeniu technologia HIFU* idealnie, punktowo skupia falę ultradźwiękową o wysokiej energii na niewielkiej powierzchni.

Odsłony: 5540

Czytaj więcej: Jej Wysokość lifting - Metoda SonoQueen już w Polsce

ELVeS Laser usuwający żylaki

Terapia laserowa ELVeS to bardzo nowoczesna, stosowana zaledwie od kilku lat, bardzo mało inwazyjna, bezpieczna, trwała i skuteczna metoda leczenia.

ELVeS czyli Endo Laser Vein System to specjalny laser, który emituje wiązkę promieniowania o odpowiedniej energii i długości fal. W przypadku dużych żył chirurg wykonuje jedynie niewielkie nacięcie w okolicy kolana lub łydki, przez które wprowadza się cienki światłowód.

Odsłony: 8813

Czytaj więcej: ELVeS Laser usuwający żylaki

Depilacja laserowa

fotolia 3672671 xs111 resizeDepilacja laserowa jest to trwałe usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą różnego rodzaju laserów. Może być stosowana na całym ciele. Najlepsze efekty są u osób z jasną skórą i ciemnymi włosami. Laser nie usunie włosów rudych, siwych, jasnych.

Włosy będące w fazie anagenu (wzrostu) mają odpowiednią ilość melaniny do ich usunięcia. Zabiegi należy powtarzać 3-8 razy, co 4 do 6 tygodni w zależności od uzyskanego efektu. Wydłużenie albo skrócenie przerwy spowoduje słabszy efekt. Potem raz w roku zabieg

Odsłony: 5671

Czytaj więcej: Depilacja laserowa

Laserowe usuwanie zaskórników

fotolia 2915618 xsa resizeJuż dziś można się pozbyć zaskórników na stałe i praktycznie od zaraz! Jeżeli męczą cię szpecące czarne punkciki, rozszerzone pory i drobne wykwity, może powinnaś zainteresować się laserowym sposobem ich trwałego pożegnania?

Odsłony: 17167

Czytaj więcej: Laserowe usuwanie zaskórników

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version