Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Profilaktyka

"Punkty życiowe" a terapia dr Lyapko

lyapkoTerapia wieloigłowa, która nie uszkodzisz skóry, a pozbędziesz się problemu, brzmi ciekawie prawda?
Na czym polega innowacyjność tych produktów, bo nie można tu mówić o jednotorowym działaniu. Aplikatory te służą nie tylko zdrowiu, czyli terapii wielonarządowej od rehabilitacji czy terapię przeciwbólową ale i też służą urodzie i jej defektom.

Odsłony: 15903

Czytaj więcej: "Punkty życiowe" a terapia dr Lyapko

Filtry przeciwsłoneczne – za czy przeciw?

filtryNie będziemy tu nikogo przekonywać ani do stosowania filtrów przeciwsłonecznych, ani do zaprzestania ich stosowania, wierząc w to, iż prawda jak zawsze leży po środku. Zbierzmy tylko to wszystko, co można znaleźć w różnych publikacjach i wyciągnijmy wnioski.
W artykule, który ukazał się w NewsTarget. http://www.naturalnews.com/ twierdzi się, iż za raka skóry nie odpowiada słońce a filtry słoneczne. Wyjaśniono w nim szczegółowo, że idea iż filtry przeciwsłoneczne chronią przed rakiem, nie jest niczym więcej, jak mitem na użytek przemysłu produkującego filtry przeciwsłoneczne, a w rzeczywistości to one są odpowiedzialne za powstawanie nowotworów.

Odsłony: 8162

Czytaj więcej: Filtry przeciwsłoneczne – za czy przeciw?

Powikłania w medycynie estetycznej - kwas hialuronowy

powiklanie kwas hialurW tym artykule omówimy najczęściej stosowane materiały w medycynie estetycznej. Zaczniemy od kwasu hialuronowego, który jest jednym z najczęściej stosowanych wypełniaczy w medycynie estetycznej.
Od jego jakości zależy, czy zabieg będzie bezpieczny.
Na rynku mamy wielu producentów i każdy twierdzi, że jego materiał jest najlepszy, posiada wszelkie certyfikaty i badania.
Lekarze pracują na jednym lub wielu materiałach (kwasach hialuronowych) tego samego lub różnych producentów. Kwasy hialuronowe mają różne gęstości, usieciowania, wiskoplastyczność. Jedne są bardziej, a drugie mniej uniwersalne, w związku z czym nadają się do różnych zabiegów i przeznaczone są do wypełniania różenych partii twarzy oraz podawania na inną głębokość. Przy czym kwasy przeznaczone do iniekcji ciała np. macrolane nie nadają się do iniekcji w obrębie twarzy.

Odsłony: 8462

Czytaj więcej: Powikłania w medycynie estetycznej - kwas hialuronowy

Zdrowy jak mężczyzna

Zdrowy jak mężczyzna zdjęcieUprawiasz sport i zdrowo się odżywiasz? Regularnie kontrolujesz stan swojego zdrowia? Pamiętasz o tym, by raz w roku wykonywać profilaktyczne badania krwi? A może tak jak większość mężczyzn uważasz, że chorowanie i wizyty u lekarzy to oznaka słabości. Myśląc w taki sposób, podejmujesz wielkie ryzyko.

       Choroby serca są odpowiedzialne za 43 proc. zgonów wśród mężczyzn po 40. roku życia. Na drugim miejscu wśród śmiercionośnych problemów plasuje się rak jądra i prostaty. Są też one jednymi z najczęstszych nowotworów złośliwych występujących u panów. Na szczęście wszystkim tym chorobom można przeciwdziałać. Kluczowa jest profilaktyka i badania kontrolne.

Odsłony: 3819

Czytaj więcej: Zdrowy jak mężczyzna

Nogi na medal

Nogi na medal zdjęcieUczucie ciężkich, zmęczonych nóg, drętwienie, skurcze, obrzęki i ból – problem żylaków dotyka dużą część społeczeństwa. Niewydolność żylna powoduje uciążliwe dolegliwości, a dodatkowo powstrzymuje nas przed swobodnym eksponowaniem nóg. To szczególnie ważne dla kobiet, które planują już karnawałowe szaleństwo.

Odsłony: 4827

Czytaj więcej: Nogi na medal

Olej z czarnego kminku (olej z czarnuszki, olej Nigella)

nigelle5Prorok Mahomet uwiecznił w Koranie sentencje:
"Olej z czarnego kminku leczy wszystkie choroby, oprócz śmierci"

Olej Nigella (z czarnuszki lub czarnego kminku)   pochodzi z nasion czarnego kminku o smaku silnym, ostrym i pikantnym.
Nazywany jest także olejem egipskim lub "Olejem Faraonów" i stanowi markową mieszankę odżywczą, zrównoważoną i wspomagającą kondycję oraz urodę.

Olej Nigella znany jest ze swoich właściwości wzmacniających układ odpornościowy organizmu. Wielu wyznawców zdrowego stylu życia zgadza się, że siła olejku z czarnuszki leży w jego działaniu przeciwalergicznym. Najczęściej są to osoby z astmą, które wykorzystują ten suplement diety jako metodę leczenia, która przynosi ulgę i wywołuje kojący i relaksujący wpływ na oskrzela.

Odsłony: 4072

Czytaj więcej: Olej z czarnego kminku (olej z czarnuszki, olej Nigella)

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version