Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Fitness

Odchudzanie - Jak zacząć?

Zakładam że już wiesz co chcesz osiągnąć!
Absolutnie nie możesz mieć podejścia typu: " coś tam zacznę sobie ćwiczyć, może się uda trochę schudnąć a jeśli nie to trudno." Z takim podejściem po pierwsze ciężko będzie Ci zacząć, a nawet prawdopodobnie nigdy nie zaczniesz. Po drugie jeśli nawet zaczniesz, to na krótko i nie zajmiesz się tym profesjonalnie, a więc i efektów nie będzie, dzięki czemu wspaniale usprawiedliwisz sama siebie, że "próbowałam i się nie udało".

Konkretnie co chcesz osiągnąć? schudnąć? ile? 2kg. czy 22kg? a może mieć piękne wysportowane ciało? Określenie konkretnego celu, jaki chcesz osiągnąć jest niezbędne!

Odsłony: 5639

Czytaj więcej: Odchudzanie - Jak zacząć?

Sylwetka fit & zawód fotomodelki

fotolia 10327683 xsa resizeZdrowy tryb życia cieszy się dużą popularnością  w świecie modelingu. . Bycie "fit" to sposób  na życie modelek, które dbają o swoją sylwetkę i urodę a to dlatego, że taka  aktywna forma wypoczynku dodaje witalności i energii, regeneruje ciało i psychikę

Modelka musi pokazać się z jak  najlepszej strony  ( przed obiektywem bowiem nic się nie ukryje), istotna jest jej własna samoocena. Modelka musi czuć się piękna , szczęśliwa, musi akceptować swoje ciało. Nastawienie oraz poczucie własnej wartości  wpływa na sposób, w jaki postrzega siebie, swoją fizyczność. Wiemy bowiem, że to modelki w jakimś stopniu  lansują przez media kanon urody.  Obcowanie z taką doskonałością na codzień powoduje, iż każda z nas zaczyna oceniać siebie przez pryzmat przyjętego kanonu urody, każda z as chce dorównać standardom i oczywiste jest, że staramy się wyglądać jak najlepiej. Zatem co to znaczy być 'fit'?

Odsłony: 7362

Czytaj więcej: Sylwetka fit & zawód fotomodelki

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version