Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Kosmetyki

Reskimae – kosmeceutyki „uszyte na miarę”

ReskimaeW tym miesiącu jak co roku odbył się XVIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Jak co roku nie zabrakło wystawców z różnych firm medycznych oraz nowości w branży medycyny estetycznej jak i dziedzin pokrewnych. Pozytywnie zaskoczyły nas innowacyjne kosmeceutyki łączące synergiczne działanie unikatowych biokompatybilnych składników o prewencyjnym i rekonstrukcyjnym działaniu na wielu poziomach skóry Reskimae.
Reskimae  to połączenie najnowszej wiedzy naukowej oraz wieloletnich doświadczeń ekspertów z zakresu biotechnologii, kosmetyki i medycyny anti-aging.
Jednym z ekspertów tej marki oraz osobą, która brała udział w testach produktów i je opiniowała jest dr Robert Chmielewski jego nazwisko w kręgach medycznych sygnuje jakość, rzetelność oraz najwyższy poziom wiedzy medycznej.

Odsłony: 12319

Czytaj więcej: Reskimae – kosmeceutyki „uszyte na miarę”

Glamglow - maseczki Hollywood

glamglowMaski których nikomu nie trzeba przedstawiać. Na całym świecie robią ogromna furorę. Działają cuda nie tylko przed wielkim wyjściem, ale także przy systematycznym używaniu.
Jedyna wadą tego produktu wydaje się być jego wysoka cena, należy ja więc szukać i kupować w okazjach cenowych, które zdarzają się dość często.
Dla tych którzy jeszcze tego produktu nie znają krótka prezentacja.
"Hollywoodzki sekret piękna i młodości. Marka uznana w świecie wielkich produkcji filmowych, pokazów mody, sesji fotograficznych największych gwiazd.
W mgnieniu oka gładka cera o młodzieńczym blasku! A to wszystko za sprawą 3 ekskluzywnych składników:

Odsłony: 5932

Czytaj więcej: Glamglow - maseczki Hollywood

Olejek z wit. A,C &E AVST w trosce o młody wygląd skóry

olejek AVSTW dbaniu o młodą skórę nie wystarczy tylko odwiedzanie gabinetów medycyny estetycznej. O skórę należy dbać każdego dnia, poprzez odpowiednią pielęgnację warstwy naskórkowej. Od dawna wiadomo, że główną rolę w utrzymaniu młodości skóry odgrywa witamina A, C oraz E. Te wszystkie dobroczynne składniki znajdziemy w olejku AVST firmy Environ
Witamina A stanowi główny czynnik rozwoju prawidłowej, zdrowej tkanki ludzkiej, w tym wszystkich warstw skóry. Proces ten dotyczy momentu poczęcia, aż do zaplanowanej śmierci. Jeśli witamina A miałaby zniknąć z ziemi, nie urodzi się więcej ludzi o prawidłowej budowie -  organizm ludzki istnieje dzięki działaniu tej witaminy.

Odsłony: 8178

Czytaj więcej: Olejek z wit. A,C &E AVST w trosce o młody wygląd skóry

Rzęsy na cenzurowanym

revitalashWiele kobiet zadaje sobie pytanie czy jest jakiś sposób na to, aby mieć piękne rzęsy nie tylko z makijażem, ale i bez niego.

Przetestowaliśmy dla naszych czytelników kilka odżywek wiodących producentów. Interesowały nas tylko spektakularne efekty i takie właśnie otrzymaliśmy po zastosowaniu odżywki RevitaLash® ADVANCED.

Odsłony: 7873

Czytaj więcej: Rzęsy na cenzurowanym

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version