Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Makijaz

Beauty Blender – "photoshop w jajeczku"

Beauty Blender; beautyblender

Beauty Blender; beautyblender - Beauty Blender; beautyblender
Ile razy marzyłaś, aby rano po zrobieniu makijażu wyglądać jak po obróbce komputerowej?
Od dziś taki efekt jest możliwy dzięki małemu przyrządowi do nakładania podkładu wyglądającemu jak kolorowe jajeczko, a od dziś będące niezbędnikiem każdej kobiety chcącej wyglądać perfekcyjnie.
Przetestowaliśmy to małe cudo na różnych podkładach o różnej jakości i efekt był ten sam – nieskazitelna cera bez widocznego podkładu. 

Od 18-08-2014 do 22-08-2014 10% rabatu na zakup dwupaków Beauty Blender w obu wersjach kolorystycznych dla czytelników Portalu Beauty w Polsce.


Z Beauty Blenderem, nawet nieprofesjonalnej jakości podkład tworzy na skórze idealną warstwę, doskonale się w nią wtapia, nie tworzy zacieków i smug, a widoczność zmarszczek i przebarwień i niedoskonałości jest znacznie zredukowana.
Beauty Blender daje efekt makijażu wykonywanego metodą airbrush, pozostawiając cerę  perfekcyjnie wygładzoną i równomiernie pokrytą fluidem, podkładem w kompakcie czy też mineralnym pudrem sypkim.
Doskonale sprawdza się przy aplikacji kamuflażu oraz podkładów o cięższej konsystencji, ponieważ dzięki swej strukturze (opatentowana struktura otwartych komórek – z ang. „open cell structure”)  i stosowaniu na mokro „rozbija” ciężar kosmetyku, jednocześnie nie zmniejszając jego właściwości kryjących. Idealnie nadaje się również do nakładania różu ( w kamieniu, w kremie, w pudrze) i wypracowania go na kościach policzkowych, dzięki czemu granice między podkładem a różem stają się niewidoczne.
Beauty Blender jest polecany także do aplikacji bazy pod podkład, rozświetlaczy i korektorów.
Sposób aplikacji podkładu przy pomocy Beauty Blendera, tzw. stemplowanie powierzchni skóry miejsce przy miejscu, pozwala na pełną kontrolę przy budowaniu grubości warstwy produktu, dlatego zależnie od potrzeb cery, można uzyskać delikatną, satynową warstwę lub pełne krycie, a wszystko to bez ryzyka utworzenia na skórze nieefektownej maski.
Wyjątkowa "zamszowa", zwarta struktura gąbki pozwala na znaczną oszczędność stosowanych kosmetyków, które przenoszone są z powierzchni Beauty Blendera wprost na skórę, a ich wnikanie w głąb gąbki jest zredukowane do minimum.
Co ważne Beauty Blender nie pochłania podkładu, dzięki czemu zużywa mniej produktu niż przy nakładaniu go palcami, pędzlem czy trójkątną gąbką lateksową.
Oszczędza więc, podkład, ale również czas, ponieważ Beauty Blender pozwala uzyskać perfekcyjny efekt w zaledwie kilka chwil!
Charakterystyczny eliptyczny kształt i brak ostrych krawędzi sprawiają, że beautyblender umożliwia perfekcyjne nałożenie podkładu na całej twarzy – szeroka podstawa ułatwia aplikację na czole, policzkach i brodzie, podczas gdy zaostrzony koniec sprawia, ze dokładne nałożenie podkładu w załamaniach skóry i trudno dostępnych miejscach, takich jak kąciki oczu czy okolica skrzydełek nosa staje się niezwykle proste.
Gąbka nie zawiera lateksu, jest hipoalergiczna i bezzapachowa, a ponadto wielokrotnego użytku – przy codziennym stosowaniu i odpowiedniej pielęgnacji, można korzystać z niej nawet do 6 miesięcy.
Do oczyszczania beautyblendera najlepiej stosować blendercleanser  lub cleanser Solid – specjalnie stworzone do tego mydełka o właściwościach antybakteryjnych i pielęgnujących tworzywo, z którego wykonana jest gąbka.

Należy jednak pamiętać, że aby ten efekt osiągnąć przyrząd musi być oryginalny a tylko kupno go u autoryzowanego przedstawiciela daje nam ta gwarancję.
Testowaliśmy też inne przyrządy o podobnej nazwie lub właściwościach, ale tylko oryginalny beutyblender gwarantował nam te, tak zwane „łał” po nałożeniu podkładu.

Jeśli ktoś to jajeczko już ma, nachodzi go tylko jedna refleksja jak do tej pory bez niego mógł robić makijaż.

Od 18-08-2014 do 22-08-2014 10% rabatu na zakup dwupaków Beauty Blender w obu wersjach kolorystycznych dla czytelników Portalu Beauty w Polsce
Przy zakupie proszę uzyć kodu: beauty
Wyłączny przedstawiciel marki beautyblender na Polskę: www.beautyblender.net.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version