Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Masaż

Masaż MA-URI® - polinezyjska wiedza o samo-uzdrawianiu

Masaż MA-URI® - polinezyjska wiedza o samo-uzdrawianiu

Masaż MA-URI® - polinezyjska wiedza o samo-uzdrawianiu - Masaż MA-URI® - polinezyjska wiedza o samo-uzdrawianiu
Masaż MA-URI® wywodzi się z prastarej tradycji masażu świątynnego, wykonywanego przez Kahunów - hawajskich szamanów którzy łączyli masaż ze świętym tańcem w celach inicjacyjnych i transformacyjnych.

Pomagał ludziom odnaleźć drogę do harmonii, Uniwersalnej Mądrości, do której odwoływali się w ważnych chwilach: cierpienia i przed podjęciem życiowych decyzji. Masaż wspomagał ich w gotowości do poddawania się zmianom, w przekraczaniu i poszerzaniu własnych ograniczeń.Masaż MA-URI® jest masażem bioenergetycznym co oznacza, że oprócz ciała fizycznego masuje się równocześnie otaczające je ciała energetyczne. Usuwa blokady emocjonalne i pomaga w naturalnym przepływie energii przez ciało. Masaż prowadzi do stanu głębokiego relaksu i powoduje wiele odczuwalnych, pozytywnych zmian, przywracając równowagę w naszym organizmie.
Wykonuje się go na całym ciele, wewnętrzną stroną przedramion i dłońmi, przy użyciu ciepłego olejku. Technika w masażu MA-URI® jest bardzo precyzyjna i skodyfikowana. To, w jaki sposób masażysta układa swoje dłonie i przedramiona ma ogromne znaczenie w przepływie energii. Wykorzystana jest konkretna sekwencja kroków układających się w płynny taniec, wykonywany do muzyki polinezyjskiej, który wygląda bardzo pięknie i wdzięcznie. Wszystko to, co robi masażysta służy podniesieniu frekwencji energetycznej wokół masowanego ciała, co ma wspomagać proces uzdrawiania i zmiany.

Na poziomie fizycznym masaż oczyszcza i odtruwa organizm poprzez usprawnienie przepływu limfy i płynów ustrojowych, podnosi odporność organizmu, pozytywnie wpływa na układ trawienny, pobudza krążenie, uelastycznia stawy, powoduje ogólne odprężenie i zrelaksowanie.
Ludzie z chronicznymi dolegliwościami dzięki masażowi mogą pozbyć się bólu a przez systematyczne zabiegi mają większą szansę na całkowity powrót do zdrowia. W ciele odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu i następuje udrożnienie przepływu energii. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko. Masaż przywraca utracony kontakt z ciałem i pozwala na bardziej świadomą obronę przed stresem.

Na poziomie emocjonalnym masaż wspiera nas w pozbywaniu się lęków i blokad, pomaga uwolnić od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Odzyskujemy stabilność emocjonalną, większą gotowość do przyjrzenia się problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie. Często zdarza się, że podczas masażu u wielu osób rodzi się decyzja do zmiany swojej sytuacji życiowej i odnajdują energię potrzebną do tego, aby tę decyzję wprowadzić w życie.

Masaż MA-URI® jest bardzo skuteczny i daje nam dowód na to, że natura wyposażyła nas we wspaniałe mechanizmy samo-uzdrawiające, trzeba je tylko uwolnić i pozwolić im działać. Nasze ciała są gotowe, aby pospieszy z odpowiedziami. To jest właśnie samo-uzdrawianie i jego wielka prostota.

Anna Zielińska
Autorka jest praktykiem masażu MA-URI® z Licencją Modułu 3 wydaną przez MA-URI® Institute.
źródło: www.MA-URI.com.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version