Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Narządy płciowe

Ginekologia estetyczna

Operacje plastyczneGinekologia estetyczna oferuje zabiegi chirurgiczne kobiecych narządów płciowych, mających na celu przywrócenie lub poprawienie wyglądu i funkcji. Najczęstrze przyczyny, dla których kobiety coraz częściej poddają sie zabigom to:

- ze względów estetycznych
- następstwo przebytych porodów (rozciągnięcie narządów przez ciąże)
- obniżony komfort seksualny


Rodzaje operacji:
- Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych
- Plastyka pochwy i krocza
- Rekonstrukcja błony dziewiczej

Każda decyzja na  zabieg chirurgiczny musi być podjęta przez kobietę samodzelnie, jest to problem indywidualny. Chiruriczna korekcja kobiecych narządow płciowych wewnętrznych i zewnętrznych spotyka sie z coraz to większym zainteresowaniem . Kobiety chca czuć się atrakcyjne, nieskrępowane w obecności partnera, niezakłopotane wielkością warg sromowych badź odczuwaniem dyskomfortu i bólu podczas stosunkow płciowych.
Ginekologia estetyczna zapewnia kobietom chirurgiczne ulepszenie narządów płciowych.

Plastyka warg sromowych ma na celu redukcję lub zmianę kształtu warg sromowych mniejszych, czyli fałdów skórnych otaczających wejście do pochwy. Redukcja wargi sromowych mniejszych polega na wykonaniu nacięcia wzdłuż czubka warg sromowych lub cięcia poprzecznego po środku, w taki sposób, aby były równe z linią warg sromowych większych.
Plastyka warg sromowych większych związana jest z nadmiernym przyrostem lub utratą masy ciała. Chirugiczna korekta polega na zwężeniu za pomocą  podłużnego cięcia pozostawiającego bliznę na czubku warg. Może wystąpić trwały brak czucia w tym miejscu.

Platyka pochwy i krocza czyli uelastycznienie polega na zwężeniu pochwy, poprawieniu napięcia mięśni pochwy, w wyniku czego dochodzi do poprawy doznań podczas kontaktów seksualnych zarówno u kobiety jak i jej partnera.

Operacja i okres pooperacyjny
Operacja trwa około 2 godzin. Zabieg ambulatoryjny wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub podpajęczym. Do całkowitej aktywnosci ruchowej powracamy po kilku dniach, zaś do aktywnosci seksulanej po 6-8 tygodniach.. Po operacji ryzyko powikłań jest niewielkie. Może obejmować krwawienie, zakażenie lub bliznowacenie.

AMIN

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version