Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Narządy płciowe

Operacje plastyczne miejsc intymnych

Medyczne newsy

Medyczne newsy - Medyczne newsy
Furorę wśród Polek na Wyspach robią operacje plastyczne miejsc intymnych.Kobiety coraz częściej odwiedzają chirurgów i pytają o zadziwiające zabiegi,także o rekonstrukcję błony dziewiczej. Panowie, żarty się skończyły!

Do niedawna gabinety odwiedzały głównie Angielki z pokaźnym kontem. Gdy poprawiły sobie już nos, brwi, usta i piersi, przychodziła kolej na upiększanie tych najmniej widocznych części ciała.

Dzisiaj ich miejsce zajmują polskie dziewczyny. Najbardziej interesują się operacjami miejsc intymnych.

Rada na kompleksy
Jeszcze kilka lat temu podobny zabieg można było przejść tylko w szpitalu. Teraz lekarze potrafią wykonać je niemal na poczekaniu, a pacjentka wraca samodzielnie do domu.

Jednym z miejsc, gdzie Polki szukają pomocy, jest londyńska Queens Clinic. Mieści się w samym centrum miasta, przy spokojnej uliczce Harley Street. Cała okolica słynie z prestiżowych, gabinetów lekarskich. Lekarze już dawno dostrzegli w Polakach atrakcyjną grupę klientów. Zatrudniają polską obsługę, by pacjenci mogli bez problemów umówić się na wizytę.

Doktor Ahmed Ismail prowadzi swoją klinikę ginekologiczną od 32 lat. Jak mówi, pacjentki od razu przechodzą do rzeczy. - Niech pan zrobi coś, żebym ładniej wyglądała w tym wyjątkowym miejscu – doktor próbuje pokazać, jak kobiety wyrażają swoje oczekiwania. Jak najlepszej przyjaciółce zwierzają się, że z powodu zbyt dużych warg sromowych wstydzą się rozebrać przy swoim chłopaku. A kobieta przecież powinna wyglądać tam jak kwiatuszek. Inne uważają, że są zbyt ciasne albo zbyt obszerne. Bywa, że problem tkwi w małej łechtaczce, a u innych rozmiarami przypomina ona penisa.

Kim są jego pacjentki?
- Przychodzą do mnie osiemnastoletnie dziewczyny i dojrzałe kobiety. Matki z córkami i mężowie – tłumaczy lekarz. Zastrzega, że od udanego współżycia zależy później, jak człowiek sobie radzi w innych dziedzinach życia. Prędzej czy później jego niska samoocena ujawni się w innych okolicznościach.

Gra pozorów
W poczekalni Queens Clinic przesiadują trzy pacjentki. Atrakcyjna blondynka z kształtnym biustem, wysoka brunetka z długimi nogami i obok trzecia, równie piękna dziewczyna. Aż trudno uwierzyć, że tak ładne i młode kobiety mogą mieć jakiekolwiek kompleksy. - Problem nie zawsze jest od razu widoczny – mówi lekarz. Nie zawsze chodzi o defekty w wyglądzie ciała. Od kilku lat odwiedzają go dziewczyny, które żałują straconego dziewictwa. Za rekonstrukcję błony są gotowe zapłacić każde pieniądze - Nigdy nie pytam ich o przyczyny takiej decyzji. To są ich osobiste sprawy, mają prawo do własnego ciała – twierdzi doktor Ismail. I dodaje, że czasami same wyznają, co skłoniło je do takiego kroku. - Operowałem 26-letnią Polkę. Zamierza pobrać się z mężczyzną z Bliskiego Wschodu. Jej wybranek nie zaakceptowałby tego, że mogła sypiać z kimś innym. Zabieg ten da mężczyźnie zgubną satysfakcję, że jest tym pierwszym. Będzie ból i krwawienie, jak za pierwszym razem przystało. Czy mąż może się zorientować, że kobieta miała już stosunki seksualne?

- To gra pozorów. Mężczyzna też może udawać prawiczka. Ale czasami można się zorientować, że gdzieś nabrał doświadczenia – mówi lekarz.

Kochać jak swoje
Do gabinetu przychodzą też zdesperowane pacjentki, dla których skalpel jest ostatnią deską ratunku. Ich życie małżeńskie legło w gruzach, bo nie są w stanie spełnić oczekiwań partnera. Często problemy pojawiają się po urodzeniu dziecka. - Pochwa jednej z moich pacjentek zrobiła się zbyt obszerna. Skierowałem ją na operację i pomogło– wspomina.

Doktor Ismail jest też ordynatorem oddziału ginekologii londyńskiego Wellington Hospital. Tam operuje część swoich pacjentek.

W pamięci utkwiła mu wizyta ciężarnej 28-latki, która przez kilka lat nie mogła zajść w ciążę z mężem. Zdradziła go z czarnoskórym kochankiem. Okazało się, że w drodze jest dziecko. Nie wiedziała tylko, czy po urodzeniu będzie białe, czy czarne. Z poważnego problemu zwierzyła się teściowej, a ta zabrała ją do ginekologa.

- Sprawdzenie koloru płodu okazało się niemożliwe bez przebadania męża. Zapadła decyzja, że kobieta mimo wszystko urodzi. Jak na złość dziecko przyszło na świat z ciemną skórą. Do ginekologa przyszedł zaniepokojony mąż kobiety. Twierdził, że bardzo polubił to dziecko, ale nie jest pewien, czy nie wychowuje cudzego potomstwa. - Nie dałem mu żadnej odpowiedzi. Mogłem życzyć mu jedynie wszystkiego najlepszego. Niech kocha je jak swoje – śmieje się doktor Ismail.

źródło: http://www.laif.co.uk/

Więcej dowiesz się na naszym forum dyskusyjnym http://www.beautywpolsce.com/forum

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version