Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi termalne

Lipothermic system - wyszczuplanie bez skalpela

yasumi lipo

yasumi lipo
Zabieg jest wykonywany przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu – LipoThermic System.

Zabieg ten jest bezinwazyjną, bezbolesna i bezpieczna metoda skutecznie niszczącą komórki tłuszczowe, gwarantując uzyskanie trwałego efektu.  


Procedura zabiegu obejmuje 3 nowoczesne technologie:

  • Vacuum (drenaż limfatyczny),
  • LipoSlim (kawitację ultradźwiekową),
  • ThermaSlim (falę radiową monopolarną). Umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej w miejscach, w których trudno się jej pozbyć (kolana, boczki, ramiona, uda, brzuch), nie    powodując przy tym uszkodzenia otaczających tkanek, skóry, naczyń krwionośnych oraz włókien nerwowych.

Sam zabieg ma na celu nie tylko pozbycie się zbędnych kilogramów z miejsc problematycznych ale też odpowiednie ukształtowanie ciała, zarysowanie jego konturów oraz pozbycie się celulitu, tak aby uzyskać odpowiadający pacjentowi efekt estetyczny.

Z racji, iż nie są to zabiegi typowo odchudzające a modelujące sylwetkę ilość usuwanej tkanki nie jest duża. Po każdym zabiegu zauważa się, iż sylwetka nabiera lekkości, a kontury nabierają kształtów. Dobrze jest, gdy pacjent, który poddaje się takiemu zabiegowi wdroży dietę oraz uprawia sport choć nie jest to warunek konieczny aby efekt został osiągnięty, więc można nazwać ten zabieg, zabiegiem dla leniwych.

Ostatnim elementem modelowania sylwetki w tym zabiegu jest obkurczenie tkanki skórnej za pomocą fal radiowych, bez których skóra mogłaby obwisnąć dając nieestetyczny obraz wyszczuplonego ciała.

Ważnym jest aby osobie wykonującej zabieg dokładnie powiedzieć jaka część poddanego zabiegowi obszaru ciała sprawia nam najwięcej problemów. Idealny kandydat do  zabiegu Lipotermic to osoba aktywna, zdrowa, o normalnym bądź lekko wykraczającym poza normę współczynnikiem BMI u której komórki tłuszczowe tworzą pewne niedoskonałości i nie dają się zredukować za pomocą ćwiczeń. Po zabiegu zalecane jest wypicie minimum 2 litrów płynów aby pozbyć się rozłożonego w czasie zabiegu tłuszczu.
Raz usunięte komórki tłuszczowe nie regeneruja się, jednakże po zabiegu zalecane jest dbanie o linie i utrzymywanie stałej masy ciała

Pacjentka testowo poddana procedurze 10 zabiegów w serii bez wskazań do wszczuplenia lecz ze znacznym celulitem zaobserwowała następujące zmiany

Znaczne zmniejszenie się celulitu oraz zmniejszenie obwodu uda o 3 cm. Zabieg ocenia jako dość długi ale relaksujący beż odczuć bólowych. Pacjent testowy w czasie poddawania sie zabiegowi nie stosował diety i nie uprawiał spotów.

Zdjęcia obrazują stan przed oraz po serii 10 zabiegów

cp

cp
cpo
cpo
Dla czytelników i uczestników forum mamy niespodziankę w formie dodatkowego 10% rabatu na te usługę. Rabat można uzyskać w każdym salonie Yasumi Slim na terenie całej Polski.

Co trzeba zrobić aby taki rabat dostać:

·        Należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum

·        Skontaktować się z numerem telefonu Yasumi Slim w Opolu (48)666747274 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając nicka z forum oraz miasto, w jakim chcielibyście Państwo wykonać daną usługę.© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version