Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wypełniacze tkankowe

Naturalność – Preparat i umiejętności operatora a wynik końcowy

lifting 3D

Jednym z najczęściej używanych materiałów do wypełnień w medycynie estetycznej jest kwas hialuronowy. Jest to wypełniacz czasowy, ale czy zawsze? Te zagadnienie poruszymy w drugiej części artykułu. Kwas hialuronowy to materiał biokompatybilny, który można podawać na w różnej głębokości tkanek w zależności od przeznaczenia. Nie sety po latach używania tego materiału w medycynie estetycznej, okazało się, że zbyt duża jego ilość, oraz płytkie podanie nie ma wiele wspólnego z naturalnością, a za to zbyt wiele z wyglądem kosmity.

Odsłony: 5489

Czytaj więcej: Naturalność – Preparat i umiejętności operatora a wynik końcowy

Pełne usta dla każdego

DV374020b

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze każdego człowieka. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia i jędrności przez wiązanie wody w naskórku. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego w młodej skórze gwarantuje sprężystość i brak zmarszczek.

Odsłony: 14199

Czytaj więcej: Pełne usta dla każdego

Wypełniacze tkankowe

fotolia 5146698 xsa resize"Ktoś kiedyś powiedział, że piękna twarz jest paszportem
To nieprawda; jest wizą, której ważność upływa bardzo szybko"
Julie Burchill
Listopad 2003
Zabiegi odmładzające twarzy już dawno przestały być domeną ekscentrycznych gwiazd filmowych i cieszą się coraz większą popularnością. Według statystyk Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych na przestrzeni ostatnich 10 lat (od 1992 do 2002 roku) nastąpił 200% wzrost ilości wykonywanych plastyk twarzy (liftingów twarzy) i jeszcze większy bo 300% wzrost ilości wykonywanych plastyk czoła (forehead lift).

Odsłony: 10355

Czytaj więcej: Wypełniacze tkankowe

Przeszczepy tkanki tłuszczowej

la chirurgie1 esthetique en suisse articleZabieg (wypelnianie duzych ubytkow konturu np. faldow nosowo wargowych) polega na pobraniu, odpowiednim przygotowaniu i precyzyjnym wstrzyknięciu w określone miejsca własnej tkanki tłuszczowej. Zabieg jest wykonywany w dwóch etapach.

Odsłony: 5319

Czytaj więcej: Przeszczepy tkanki tłuszczowej

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version