Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wypełniacze tkankowe

Naturalność – Preparat i umiejętności operatora a wynik końcowy

lifting 3D

Jednym z najczęściej używanych materiałów do wypełnień w medycynie estetycznej jest kwas hialuronowy. Jest to wypełniacz czasowy, ale czy zawsze? Te zagadnienie poruszymy w drugiej części artykułu. Kwas hialuronowy to materiał biokompatybilny, który można podawać na w różnej głębokości tkanek w zależności od przeznaczenia. Nie sety po latach używania tego materiału w medycynie estetycznej, okazało się, że zbyt duża jego ilość, oraz płytkie podanie nie ma wiele wspólnego z naturalnością, a za to zbyt wiele z wyglądem kosmity.

Odsłony: 3460

Czytaj więcej: Naturalność – Preparat i umiejętności operatora a wynik końcowy

Francuski dotyk piękna

perfectaWiosna to szczególny czas do regeneracji skóry, poprawy jej zdrowia, jakości oraz korekcji niedoskonałości, takich jak zmarszczki, utrata jędrności i nawilżenia. Do zabiegów przynoszących doskonałe efekty w krótkim czasie należą  zabiegi igłowe, takie jak wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego Perfectha.
Perfectha to gama certyfikowanych, francuskich wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które doskonale odpowiadają wszystkim potrzebom skóry, niezależnie od wieku biologicznego pacjenta.

Odsłony: 5582

Czytaj więcej: Francuski dotyk piękna

Pełne usta dla każdego

DV374020bZ preparatem Teosyal KISS to nic trudnego. Zastosowanie szwajcarskiego produktu daje rewelacjny i długotrwały efekt.  

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze każdego człowieka. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia i jędrności przez wiązanie wody w naskórku. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego w młodej skórze gwarantuje sprężystość i brak zmarszczek.

Odsłony: 13362

Czytaj więcej: Pełne usta dla każdego

Teosyal żele, alternatywa dla chirurgii plastycznej

fotolia 1833227 xsaa resizeTeosyal, Teoxane Laboratories zaprojektował i stworzył ekskluzywna, całkowicie nowa gamę produktów  anti-ageing, które umożliwiają skuteczne wypełnienie zmarszczek, poprawę konturu  twarzy czy  korektę  ust. Teoxane Laboratories działa od 2003 roku w Genewie, a produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 40 krajach na całym świecie.

Odsłony: 18343

Czytaj więcej: Teosyal żele, alternatywa dla chirurgii plastycznej

Wypełniacze tkankowe

fotolia 5146698 xsa resize"Ktoś kiedyś powiedział, że piękna twarz jest paszportem
To nieprawda; jest wizą, której ważność upływa bardzo szybko"
Julie Burchill
Listopad 2003
Zabiegi odmładzające twarzy już dawno przestały być domeną ekscentrycznych gwiazd filmowych i cieszą się coraz większą popularnością. Według statystyk Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych na przestrzeni ostatnich 10 lat (od 1992 do 2002 roku) nastąpił 200% wzrost ilości wykonywanych plastyk twarzy (liftingów twarzy) i jeszcze większy bo 300% wzrost ilości wykonywanych plastyk czoła (forehead lift).

Odsłony: 9282

Czytaj więcej: Wypełniacze tkankowe

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version