Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Estetyczna

Wybielamy zęby - Wybielanie gabinetowe przy pomocy lampy Beyond POLUS ADVANCED

wybielanie zebówZęby można wybielić na wiele sposobów. Najważniejsze by wybrać taki sposób, który będzie bezpieczny a jednocześnie skuteczny.
Beyond POLUS to specjalnie skonstruowana lampa, emitująca zimne, niebieskie światło, która dzięki zaawansowanej filtracji nie wydziela ciepła ani szkodliwych promieni UV, oraz przyspiesza proces wybielania.

Liquid Smile

liquid smileUśmiech na miarę Hollywood już w Polsce!
Jest wielkości długopisu. Wygląda jak błyszczyk, ale nie rozświetla ust tylko …. zęby. Mowa o rewolucyjnej metodzie wybielania – LIQIUD SMILE®. Jest to metoda profesjonalnego wybielania ciesząca się ogromną popularnością  w Stanach Zjednoczonych, a teraz również w Polsce możemy cieszyć się białym uśmiechem.
Wybielanie metodą LIQIUD SMILE® to przełomowy sposób, który być może już niedługo zastąpi tzw. wybielanie nakładkowe, a dla niektórych pacjentów będzie przyjemną alternatywą wobec obecnie stosowanych profesjonalnych metod wybielania.

Odsłony: 10963

Czytaj więcej: Liquid Smile

Jak zadbać o uśmiech czyli laserowe wybielanie zębów a może licówki.

 zabieg_copyJak zadbać o uśmiech czyli laserowe wybielanie zębów a może licówki.

Przed wybielaniem zębów należy zastosować zabieg higienizacji, czyli profesjonalnego oczyszczenia zębów z kamienia i osadu przy użyciu ultradźwięków, specjalnych pasków ściernych i piaskarki. W celu zwiększenia precyzji zaleca się wykonanie zabiegu przy użyciu powiększających lup stomatologicznych. Tak przygotowane zęby są następnie polerowane specjalnymi gumkami. Na tak przygotowane zęby przygotowywane są indywidualne dla pacjenta nakładki, gdzie nakładany jest preparat do wybielania, który aktywowany jest laserem diodowym.

Odsłony: 5409

Czytaj więcej: Jak zadbać o uśmiech czyli laserowe wybielanie zębów a może licówki.

Śnieżnobiały uśmiech

usmiech resizeNa facetów działa jak magnes. W pracy, dzięki ładnym, białym zębom, będziesz uznawana za prawdziwa profesjonalistkę. Chcesz wyglądać bardziej sexy ? Wybiel zęby. Naprawdę warto. Będziesz wyglądać młodziej i bardziej atrakcyjnie. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy. Wszystkie bez wyjątku mogą pochwalić się nieskazitelną bielą zębów. Warto iść za ich przykładem.

Odsłony: 6561

Czytaj więcej: Śnieżnobiały uśmiech

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version