Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Inne medyczne newsy

Lifting strun głosowych

szyja lifting strun glosowychLudzie podciągają sobie twarz wykonują też inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, aby wyglądać lepiej a przede wszystkim młodziej. W ten sposób wydaje się im, że zrobili wszystko by zatrzymać młodość. Nie sądząc, że jest jeszcze jedna rzecz, która jest w stanie zdradzić ich wiek a jest to nic innego jak ich głos a raczej barwa ich głosu.
Ogólnie wiadomo, że z wiekiem nie tylko zmienia się twarz, sylwetka, sposób poruszania się, ale zmienia się tez głos, co oznacza, że zmienia się jego barwa. Można powiedzieć, że staje się dość charakterystyczna dla wieku. Tembr głosu staje się niższy może też być też lekko chrapliwy.
Czy zmiana jego brzmienia – barwy powinna być wskazaniem do liftingu głosu? 

Odsłony: 5943

Czytaj więcej: Lifting strun głosowych

Botoks przeciw łysieniu

botoks przeciw łysieniuZastrzyk z botoksu przez przypadek okazał się lekarstwem na łysienie – jak poinformował serwis telegraph.co.uk.
Dr Simon Ourian, chirurg plastyk pracujący w Beverly Hills w Kalifornii, powiedział, że na zaskakujące działanie botoksu natknął się przypadkowo podczas leczenia swojej matki cierpiącej na migreny, której po chemioterapii wypadły włosy.
Wiedział, że botoks jest używany w leczeniu bólów migrenowych głowy, więc wstrzyknął jej toksynę botulinową w skórę głowy. Był bardzo zaskoczony, kiedy zobaczył, że lek podany w to miejsce pomógł odrosnąć włosom. 

Odsłony: 5004

Czytaj więcej: Botoks przeciw łysieniu

Uwaga na znikające plasterki!

HERPATCH Ulotka I2Herpatch Remesense – znikający plasterek na opryszczkę, który rozpuszcza się samoczynnie po kilku godzinach od naklejenia. Herpatch zrewolucjonizował sposób walki z opryszczką, a od końca sierpnia jest wreszcie dostępny w Polsce.

Produkt wyróżniający się nie tylko składem, ale przede wszystkim sposobem działania budzi duże zainteresowanie środowiska medycznego i naukowego. Herpatch Remesense rozpuszczając się samoczynnie pod wpływem wilgoci łagodzi ból towarzyszący opryszczce. Rozpuszczając się na wardze, nie uszkadza pęcherzyka opryszczki eliminując tym samym nieprzyjemne uczucie, które towarzyszy odklejaniu tradycyjnych plasterków.

Odsłony: 4057

Czytaj więcej: Uwaga na znikające plasterki!

Abacosun Proslim Ultra – antycellulitowy

proslimWiele z nich przychodzi do salonu nie tylko po efekty pielęgnacyjne, ale również po odprężenie. Nowoczesne zabiegi antycellulitowe są coraz lepsze w spełnianiu tych wymagań, umożliwiając ujędrnienie i wygładzenie skóry podczas odprężających sesji w gabinecie. Najnowszym, wręcz rewolucyjnym urządzeniem redukującym skórkę pomarańczową jest Proslim Ultra – propozycja marki Abacosun.

Odsłony: 4560

Czytaj więcej: Abacosun Proslim Ultra – antycellulitowy

Pupa up i na plażę!

pupa up na plazeZ pewnością większość z Was dopada w sezonie letnim uczucie uczestnictwa w wyścigu, w którym główną nagrodą są wymarzone wakacje. Rozpoczyna się standardowo od poszukiwania idealnej oferty – oczywiście all inclusive w cenie last minute. Poziom stresu rośnie wraz z każdą kolejną chwilą niezdecydowania i szybko znikającymi propozycjami wyjazdu. Nie opada on niestety podczas wizyty w salonie z kostiumami kąpielowymi – w wyborze nowego bikini nie pomoże nam przyjaciółka, która sama przeszukuje wieszaki. Do rad innych kobiet wiesz, że lepiej podchodzić ze zdrową nieufnością.

Odsłony: 6910

Czytaj więcej: Pupa up i na plażę!

Hemoroidy i metody leczenia choroby hemoroidalnej

image370hemo resizeGłówna funkcją hemoroidów jest utrzymywanie szczelności odbytu, w szczególności gazów. Warte uwagi jest to, że choroba hemoroidalna jest w ostatnich latach coraz częstszym zjawiskiem. Jest to dolegliwość niewątpliwie uporczywa i długotrwała. Większość osób przed skutecznym leczeniem powstrzymuje strach przed operacją, znieczuleniem ”do kręgosłupa” czy też sam fakt leżenia w szpitalu. Medycyna od lat poszukuje dobrej i skutecznej metody leczenia hemoroidów, jednak wciąż są to bolesne i uciążliwe dla pacjenta metody. Zwlekanie natomiast powoduje powiększanie się zmian, zwiększenie krwawienia, bólów oraz inne nieprzyjemne doznania.

Odsłony: 6323

Czytaj więcej: Hemoroidy i metody leczenia choroby hemoroidalnej

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version