Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Dłonie, Stopy, Paznokcie

Halluksy - jak się ich pozbyć

halluksyHalluksy są to nieestetyczne zgrubienia występujące na stopach, a konkretnie są to zniekształcenia stawu dużego palca, który przechyla się w bok. Choroba dotyczy głównie kobiet, wynika to z faktu noszenia butów na wysokich obcasach, nadwagi oraz stojącego trybu życia. Również mężczyźni mogą cierpieć na tę chorobę mimo że nie noszą obuwia na wysokim obcasie.  U nich przyczyną są geny i różnego rodzaju urazy stóp, które mogą po latach nawet objawić się halluksem.

Odsłony: 18508

Czytaj więcej: Halluksy - jak się ich pozbyć

Zabieg piękne dłonie

piekne dlonie resizeWiatr, mróz, zmiany temperatur oraz detergenty sprawiają, że skóra dłoni staje się szorstka i przesuszona. Aby odzyskała ona swoją naturalną kondycję specjaliści z firmy Thal’ion Thalasso Cossmetics opracowali zabieg VELVET HANDS CARE, który dogłębnie regeneruje skórę dłoni. Co ważne VELVET HANDS CARE wzmacnia także płytkę  paznokciową oraz nawilża zniszczony naskórek.

Odsłony: 6033

Czytaj więcej: Zabieg piękne dłonie

Domowa pielęgnacja stóp

fotolia 7175979 xs11 resizeZbliża się lato i cieplejsze dni, czas, aby zadbać o pielęgnację stóp. Ich wygląd jest bardzo ważny przez cały rok, ale latem szczególnie. Dzięki nim możemy biegać, skakać, chodzić, tańczyć, dlatego trzeba  o nie dbać. Składają się z 28 kości, 19 mięśni, 107 wiązadeł każda. Umieszczone są w nich receptory, które są połączone ze wszystkimi organami i częściami ciała.

Odsłony: 7924

Czytaj więcej: Domowa pielęgnacja stóp

Malowanie paznokci

fotolia 2575219 xs.jpg11 resizeKolejność czynności podczas malowania:

1. Najpierw należy odtłuścić płytkę paznokcia, aby lakier dłużej się trzymał. Służy do tego spirytus. ( Oczywiście zakładając że manicure został zrobiony wcześniej a paznokcie wymagają tylko malowania).

Odsłony: 9515

Czytaj więcej: Malowanie paznokci

Jak dbać o paznokcie

fotolia 1551682 xs resizePokaż mi swoje paznokcie a powiem ci jakim facetem jesteś….
Męskie paznokcie bez odpowiedniej pielęgnacji nie dodają uroku - wręcz przeciwnie, mogą odstraszyć potencjalną partnerkę. Niewiele jest chyba rzeczy bardziej nieapetycznych niż facet z zaniedbanymi, długimi i brudnymi paznokciami.

Odsłony: 6306

Czytaj więcej: Jak dbać o paznokcie

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version