Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz

Zmiana koloru oczu, czy w ogóle możliwa?

kolor oczuIle razy patrzyłaś na swoja twarz w lustrze i marzyłaś o pięknych niebieskich oczach. Dziś jest to, już możliwe. Operacje takie, wykonuje się w Meksyku i na Kostaryce. Jak to się dzieje, że w ogóle możliwa jest zmiana koloru oczu?

Za kolor oczu jest odpowiedzialny ten sam barwnik co w skórze, czyli melanina. U osób o ciemnych oczach melaniny jest bardzo dużo, u osób o oczach zielonych jest jej mniej. Szare oczy mają melaninę tylko w tylnych warstwach tęczówki, zaś u osób o oczach niebieskich melaniny nie ma wcale. Jak to jest ze jednak widzimy oczy niebieskie? Za kolor oczu niebieskich, odpowiada rozproszenie światła w oku.

Fachowo mówiąc niebieski kolor oczu, to efekt Tyndalla, czyli rozpraszania wstecznego.

Odsłony: 9283

Czytaj więcej: Zmiana koloru oczu, czy w ogóle możliwa?

Korekta powiek górnych i dolnych - Blepharoplastyka

fotolia 675260 xspowieki resizeOczy są oknem dla duszy i najważniejszym elementem twarzy. Niestety, powieki są pierwszymi cechami naszej twarzy, które pokazują oznaki starzenia się, często już w późnym 20-tym lub wczesnym 30-tym roku życia. Wiele osób skarży się na efekt  zmęczonych oczu. W rezultacie wielu ludzi dąży do plastyki powiek w celu odmłodzenia twarzy,  wyraźnego spojrzenia i wypoczętego wyglądu.

Odsłony: 36176

Czytaj więcej: Korekta powiek górnych i dolnych - Blepharoplastyka

Implanty policzków – Chirurgia plastyczna kości policzkowych

fotolia 4079539 xsaaaDobra struktura kości twarzy jest czynnikiem decydującym o harmonii twarzy, która w istocie uwydatnia atrakcyjną twarz. Widoczne i pełne kości policzkowe stwarzają błyszczące, wytworne, pierwszorzędne spojrzenie.
Czy chcesz kształtne kości policzkowe tak jak kiedyś, gdy byłaś młoda lub nigdy nie miałaś wyraźnych kości policzkowych, silikonowe implanty policzków mogą doprowadzić do radykalnej zmiany. Dla wielu ludzi, silikonowe implanty policzków mogą dostarczyć nowych konturów twarzy oraz odmłodzić wygląd twarzy.

Odsłony: 29381

Czytaj więcej: Implanty policzków – Chirurgia plastyczna kości policzkowych

Endoskopowy zabieg liftingu środkowej części twarzy

endotine2 1aPodciągnięcie środkowej części twarzy (midface lift)
Jest to nowa koncepcja procedury chirurgicznej mającej na celu podciągnięcie opadających tkanek środkowej części twarzy. Po raz pierwszy pozwala ona mieć precyzyjną kontrolę nad ufiksowaniem przesuniętych tkanek. Pozwala na to specjalny system mocowania o nazwie ENDOTINE http://www.coaptsystems.com/

Odsłony: 19978

Czytaj więcej: Endoskopowy zabieg liftingu środkowej części twarzy

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version