Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

Ginekologia estetyczna – pomoc w sprawach intymnych

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna - Ginekologia estetyczna

Z pełną satysfakcją zapal światło w sypialni i czerp przyjemność z życia seksualnego razem z Twoim partnerem. Jeden zabieg może zmienić Twoje życie! Zapomnij o problemach w łóżku. Ciesz się kobiecością!

Z zabiegów ginekologii estetycznej mogą skorzystać kobiety, które odczuwają niezadowolenie ze współżycia np. po porodzie, brakuje im pewności siebie w sytuacjach intymnych lub nie akceptują wyglądu swoich narządów płciowych. Wiek w tym wypadku nie
ma znaczenia.
Do najpopularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej należy plastyka warg sromowych większych i mniejszych, plastyka pochwy przy użyciu nici Happylift i mezoterapia pochwy.

Plastyka i ujędrnianie warg sromowych

Kobiety często bywają niezadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych. Powody dyskomfortu pacjentek mogą być bardzo różne – mówi dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak z Medicover. – Wiele kobiet skarży się na niesymetryczność warg sromowych lub ich przerost, co skutkuje bolesnymi podrażnieniami podczas stosunku czy uprawiania sportów (jazda konna, jazda na rowerze). Wykonujemy wtedy ich plastykę – zmieniamy kształt lub redukujemy różnicę między wargami. Wargi sromowe większe możemy też ostrzyknąć preparatem Desirial Plus – jest to kwas hialuronowy dedykowany do zabiegów w okolicach intymnych. Celem takiego zabiegu jest powiększenie, ujędrnienie i poprawa wyglądu warg sromowych, które z wiekiem wiotczeją i stają się mniej atrakcyjne.
Oba zabiegi nie są skomplikowane, trwają około 30-60 minut, wpływają korzystnie na jakość pożycia seksualnego, zmniejszają dyskomfort fizyczny, poprawiają kształt warg sromowych, dzięki czemu zwiększa się poczucie atrakcyjności kobiety.


Plastyka pochwy – lifting pochwy

Zabieg ten najczęściej stosowany jest u kobiet po porodach, których efektem było nadmierne rozciągnięcie ścian pochwy oraz obniżona satysfakcja ze współżycia. Polega on na wprowadzeniu specjalnych nici Happylift w przedsionek pochwy w celu jej uniesienia, ujędrnienia i zwężenia. Efektem jest poprawa doznań podczas kontaktów seksualnych zarówno dla kobiety jak i jej partnera. – Ten nowoczesny zabieg jest dużo mniej inwazyjny niż klasyczna plastyka pochwy, a kobieta już następnego dnia po zabiegu
może wrócić do normalnego trybu życia – dodaje dr n. med. Ewa Kurowska ze Szpitala Medicover.

 

Mezoterapia pochwy

Paniom dojrzałym Medicover proponuje dodatkowo mezoterapię pochwy, czyli ostrzykiwanie jej specjalnie przystosowanym kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym. Osiągnięty efekt to nawilżone okolice intymne, większa sprężystość i napięcie pochwy, czyli profilaktyka objawów, które przychodzą wraz z wiekiem i okresem menopauzalnym.

 

 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version