Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Makijaz

Perfekcyjny makijaż, czyli czym najlepiej nałożyć podkład.

szczotka do makijazuObecnie na rynku jest wiele firm, które prześcigają się w tworzeniu narzędzi umożliwiających perfekcyjne nałożenie podkładu. Perfekcyjnie nałożony podkład nie powinien być widoczny na twarzy – nie tworzył maski. Jednocześnie ważnym jest, aby minimalizował defekty skóry – widoczne pory, przebarwienia, rozszerzone naczynka czy zmarszczki.
Wizażyści w tej kwestii też mają podzielone zdania. Jedni proponują różnego rodzaju gąbeczki stosowane tak na sucho jak i na mokro. Inni pędzle i szczotki, a jeszcze inni własne palce.

Odsłony: 8007

Czytaj więcej: Perfekcyjny makijaż, czyli czym najlepiej nałożyć podkład.

Siniaki – problem po zabiegu

siniaki i korektoryNajwiększym problemem pacjenta medycyny estetycznej jest możliwość  wystąpienia po zabiegu siniaków, które są dość trudne do zamaskowania, a które niewątpliwie zdradzają wykonanie zabiegu.
Oto kilka sposobów jak się ich pozbyć, a w czasie leczenia skutecznie zamaskować.
Przed siniakami po zabiegu mogą nas uchronić okłady żelowe - zimne. Należy jednak pamiętać o dwóch istotnych zasadach.
Po pierwsze okład ma sens, jeśli zostanie zrobiony maksymalnie do 30 minut po zabiegu. Po drugie okład lodowy musi być suchy, czyli owinięty w ręcznik papierowy, serwetkę lub gazę. Jeśli nie zdążyliśmy zrobić takiego okładu w określonym czasie to korzystne będą już tylko okłady ciepłe.

Odsłony: 32894

Czytaj więcej: Siniaki – problem po zabiegu

Beauty Blender – "photoshop w jajeczku"

bb duo pro artykulIle razy marzyłaś, aby rano po zrobieniu makijażu wyglądać jak po obróbce komputerowej?
Od dziś taki efekt jest możliwy dzięki małemu przyrządowi do nakładania podkładu wyglądającemu jak kolorowe jajeczko, a od dziś będące niezbędnikiem każdej kobiety chcącej wyglądać perfekcyjnie.
Przetestowaliśmy to małe cudo na różnych podkładach o różnej jakości i efekt był ten sam – nieskazitelna cera bez widocznego podkładu. 

Od 18-08-2014 do 22-08-2014 10% rabatu na zakup dwupaków Beauty Blender w obu wersjach kolorystycznych dla czytelników Portalu Beauty w Polsce.

Odsłony: 8432

Czytaj więcej: Beauty Blender – "photoshop w jajeczku"

Makijaż permanentny

10407-150aaMakijaż permanentny jest to trwałe wypełnienie naskórka odpowiednim kolorem barwnika poprzez nakłuwanie igłą, zabieg nie powoduje krwawienia.
Za pomocą takiego makijażu możemy poprawić: 
Brwi - zagęścić optycznie, jeśli ktoś ma zbyt wąskie przez regularne wyrywanie pęsetą lub depilację woskiem. 
Usta - powiększyć, pomniejszyć, poprawić kolor
Oczy - kreski na powiekach, dolna i górna lub tylko jedną z nich, robione są na linii rzęs, optycznie zagęszczają rzęsy, poprawiają wygląd oka. 
Po operacjach, wypadkach, chemioterapii - można poprawić zniekształcone rysy twarzy.

Odsłony: 7277

Czytaj więcej: Makijaż permanentny

Makijaż włosow

fotolia 3791972 xs resizeMarilyn Monroe śpiewała, że mężczyźni wolą blondynki i na pewno wiedziała wszystko na ten temat. A ponieważ panowie wciąż są pod urokiem jasnych włosów, miliony kobiet na całym świecie marzą, by mieć je w kolorze blond.

Odsłony: 9077

Czytaj więcej: Makijaż włosow

Art-make up

Twarz bez skazy, czyli jak wybrać podkład idealny?
Podkład to kosmetyk będący podstawą dobrego makijażu, samo zresztą jego nazewnictwo już to sugeruje, np. po angielsku ‘foundation’ czyli dosłownie podstawa, fundament albo ‘make up’ czyli makijaż.
 

Odsłony: 19981

Czytaj więcej: Art-make up

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version