Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

Nieoperacyjny lifting twarzy XXI wieku – SILHOUETTE SOFT®

schiluette wymianaDążenie do piękna i doskonałości jest domeną każdej kobiety sukcesu. Atrakcyjny wygląd pomaga w nawiązywaniu kontaktów, osiąganiu życiowych sukcesów, budowaniu poczucia własnej wartości. Współczesna medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów. Jedną z najnowszych i wyjątkowo  propozycji jest amerykański nieoperacyjny lifting twarzy i szyi Silhouette Soft®

Odsłony: 6738

Czytaj więcej: Nieoperacyjny lifting twarzy XXI wieku – SILHOUETTE SOFT®

Powikłania w medycynie estetycznej - wybór specjalisty

powiklania wyborW pogoni za pieniądzem, coraz więcej osób różnych specjalności zabiera się za wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej.
Zaciera się fakt, że medycyna estetyczna ma niewiele wspólnego z kosmetyką, a znacznie więcej z medycyną i lekarzem świadomym zagrożeń wynikających z zabiegu.
Pomijam tu zupełnie fakt wykonywania tego typu zabiegów przez zakłady kosmetyczne, fryzjerskie, wizażu i inne. Mówimy tu o pacjencie i o medycynie, a kosmetyczka, jak wiemy, nie ma pacjentów, tylko klientów i zajmuje się kosmetyką, nie medycyną.
Zabiegi medycyny estetycznej robimy u lekarza, który, w razie powikłań, jest nas w stanie wyleczyć. Najlepiej wyszkolona kosmetyczka, nawet jeśli jest artystką i potrafi pięknie wykonać zabieg, w razie komplikacji nas nie wyleczy, a często to minuty decydują o tym czy nie zostaniemy, w najlepszym wypadku, oszpeceni.
Oczywiście lekarz medycyny estetycznej powinien nie tylko być fachowcem w dziedzinie i dobrym rzemieślnikiem. Powinien też być artystą, który naszą twarz umie ocenić jako całość, a nie jako fragment.

Odsłony: 7401

Czytaj więcej: Powikłania w medycynie estetycznej - wybór specjalisty

Wish Pro – sposób na wszystkie niedoskonałości skóry?

wishpro with capsules do artykuluLifting, Anti-Aging, Anti-Acne, Nawilżanie, Usuwanie przebarwień – to wszystko w jednym urządzeniu, podczas krótkiego zabiegu.

Wish Pro, to ekspresowy zabieg pielęgnacyjny w oparciu o technologię infuzji magnetycznej. Urządzenie przekształca impulsy magnetyczne w aktywne pole energetyczne wytwarzające światło lub prąd elektryczny.

Zabieg Wish Pro daje 3 efekty pielęgnacyjne:
- przyspieszenie mikrokrążenia i drenaż limfatyczny – Magnetyczny Face lift
- złuszczanie martwych komórek skóry
- infuzję, czyli wchłanianie się składników aktywnych

Skomputeryzowana rączka Wish Pro może być połączona z jedną z czterech głowic technologicznych:
1.    Głowica magnetyczna – impulsy magnetyczne w połączeniu z delikatną wibracją polepszającą drenaż limfatyczny, przyspieszają mikrokrążenie, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i rozjaśniona

Odsłony: 7657

Czytaj więcej: Wish Pro – sposób na wszystkie niedoskonałości skóry?

Nici Hilo Lift – efekt liftingu bez zbędnego wypełnienia

zdjecie do hillo maleW Polsce pojawiły się nowe nici liftingujące Hilo Lift. Oficjalna polska premiera produktu miała miejsce w trakcie XIV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej,
Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Kazimierzu Dolnym. Nici Hilo Lift wykonane są
z polidioksanonu i umieszczone na specjalnej igle, która jest bardzo elastyczna. Nici Hilo Lift posiadają medyczny certyfikat CE.

Nici Hilo Lift to metoda liftingu twarzy bez konieczności zwiększania objętości – w odróżnieniu od zabiegów wolumetrycznych. Wykorzystanie odpowiednio dobranych wektorów przebiegających wzdłuż linii napięcia skóry sprawia, że przy zastosowaniu
minimalnej liczby nici możemy uzyskać spektakularne efekty estetyczne.

Odsłony: 12001

Czytaj więcej: Nici Hilo Lift – efekt liftingu bez zbędnego wypełnienia

Ginekologia estetyczna – pomoc w sprawach intymnych

ginekologia estetyczna

Z pełną satysfakcją zapal światło w sypialni i czerp przyjemność z życia seksualnego razem z Twoim partnerem. Jeden zabieg może zmienić Twoje życie! Zapomnij o problemach w łóżku. Ciesz się kobiecością!

Z zabiegów ginekologii estetycznej mogą skorzystać kobiety, które odczuwają niezadowolenie ze współżycia np. po porodzie, brakuje im pewności siebie w sytuacjach intymnych lub nie akceptują wyglądu swoich narządów płciowych. Wiek w tym wypadku nie
ma znaczenia.
Do najpopularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej należy plastyka warg sromowych większych i mniejszych, plastyka pochwy przy użyciu nici Happylift i mezoterapia pochwy.

Odsłony: 6810

Czytaj więcej: Ginekologia estetyczna – pomoc w sprawach intymnych

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version