Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Diety

Dobre wina, czy może owocowe?

image11wino resizeKażdy z nas lubi wypić od czasu do czasu kieliszek dobrego wina, szczególnie naszego ulubionego, może to być wino białe lub czerwone. Kupując wino w sklepie w pierwszej kolejności naszą uwagę przyciągają etykiety, które umieszczane są na butelce, a my jeśli etykieta z butelką wpadnie nam w oko prosimy o jej pokazanie.

Odsłony: 10329

Czytaj więcej: Dobre wina, czy może owocowe?

Buraki

buraki1 resizeSą zdrowe, smaczne i mają niewiele kalorii. Buraki są dziś jednym z najlepiej rozpoznawalnych warzyw, często przy tym goszcząc na polskich stołach. Już starożytni Rzymianie wiedzieli o cennych wartościach, kryjących się w tym niepozornym warzywie. Potwierdzają to dziś liczne badania…

Odsłony: 13692

Czytaj więcej: Buraki

Dieta Carol Vorderman

fotolia 8002260 xsaCarol Vorderman, brytyjska gwiazda telewizyjna, jest znana również jako autorka poradników. Trudno jednak powiedzieć, aby cieszyła się sławą specjalistki od żywienia.

Odsłony: 9758

Czytaj więcej: Dieta Carol Vorderman

Bądź trendy – wybierz styl eko!

image146a resizeModa na żywność ekologiczną pojawiła się w Polsce kilka lat temu. Wszyscy nagle zaczęli interesować się modyfikowaną genetycznie żywnością i jej wpływem na zdrowie. W sklepach pojawiły się produkty spożywcze określane mianem „zdrowych i ekologicznych”. Rewolucja objęła również kosmetyki, ubrania oraz środki czystości. Wszystkie produkty pochodzenia naturalnego stały się trendy, a co najważniejsze ich popularność ciągle rośnie. Promują je światowej sławy producenci najlepszych marek.

Odsłony: 9005

Czytaj więcej: Bądź trendy – wybierz styl eko!

Ziołowe herbatki wspomagające dietę

thv520 resizeAlgi, mięta oraz rośliny z upraw ekologicznych
Przemęczenie, nieregularne odżywianie oraz zbliżające się chłody nie sprzyjają dobremu samopoczuciu. Aby w okresie jesienno zimowym wzmocnić organizm firma Thal’ion Thalasso Cosmetics przygotowała naturalne herbatki ziołowe z dodatkiem suszonych alg, ziół i owoców. Herbatki ułatwiają oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn, przyspieszają metabolizm  oraz przywracają równowagę emocjonalną po męczącym i stresującym dniu.

Odsłony: 9125

Czytaj więcej: Ziołowe herbatki wspomagające dietę

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version