Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Dni z firmą Mentor

Dni z firmą MentorOd września 2011 firma Mentor wraz z najlepszymi polskimi chirurgami plastycznymi rozpoczyna organizację „Dni z firmą Mentor”. Spotkania będą się odbywały w różnych miastach Polski i będą nieodpłatne dla wszystkich chętnych Pań. Jeśli rozważasz możliwość powiększenia piersi i chciałabyś poznać więcej szczegółów związanych z zabiegiem i implantami, które przez wiele kolejnych lat będą częścią Ciebie, powinnaś rozważyć możliwość wzięcia udzalu w tych warsztatach. Spotkania odbędą się odbywać w miłej, niezobowiązującej atmosferze.

Wszystkie uczestniczki spotkania, które zdecydują się na zabieg powiększenia piersi otrzymają korzystne rabaty na zakup implantów piersiowych firmy Mentor.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 9 października 2011 „Dzień z firmą Mentor” w szpitalu Luxmed w Warszawie.

Szpital zapewnia bezpłatne konsultacje chirurgów plastycznych, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują rozwiązanie optymalne dla pacjentki. Do dyspozycji uczestniczek firma Mentor przygotowała zewnętrzny system doboru implantów Body Logic Sizing Kit, dzięki któremu zobaczysz jak będą wyglądały Twoje nowe piersi.

Konsultacje odbędą się od godz. 9:30 do 15:30

Organizatorzy proszą o wcześniejsze umówienie się na konsultację pod nr telefonu podanym na stronie www.piersi.info.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dla wszystkich uczestniczek konsultacji korzystne rabaty przy decyzji o zabiegu powiększania piersi : 20% zniżki na implanty piersiowe firmy Mentor oraz 15% zniżki od ceny zabiegu.

 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version