Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Oligo'contour

WizażLifting i rozjaśnienie wrażliwych okolic oczu.Skóra w okolicach oczu jest wyjątkowo cienka, uboga we włókna kolagenowe i gruczoły łojowe. Zmarszczki w tym obszarze pojawiają się najszybciej, gdyż jego żywa mimika  zwiększa prawdopodobieństwo utraty sprężystości skóry.

Doświadczenie Thal'ion Thalasso Cosmetics pozwoliło na stworzenie OLIGO’ CONTOUR – preparatów pielęgnacyjnych, które dzięki zawartości wyjątkowych składników aktywnych doskonale tolerowanych przez skórę, przynoszą zadowalające rezultaty już w pierwszych dniach stosowania.

Dzięki współdziałaniu m.in.: mikropeptydów, alg morskich, witaminy E oraz organicznego silikonu, preparaty z linii OLIGO’CONTOUR pobudzają system limfatyczny, a także regulują cyrkulację. Efektem ich działania jest również doskonale wygładzony, pozostawiony bez obrzęków i sinych obwódek naskórek, zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek, a także podwyższenie tolerancji skóry wokół oczu.

OLIGO’CONTOUR to dwa preparaty do pielęgnacji skóry wokół oczu:

● EYE LIFTING CREAM
(Krem liftingujący pod oczy)
Delikatny, hypoalergiczny preparat, bez środków zapachowych i barwiących przeznaczony do przeciwzmarszczkowej i liftingującej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu. Doskonale wzmacnia i napina cienką skórę w obszarze oka, redukuje drobne zmarszczki w kącikach oraz rozjaśnia sine obwódki. Dodatkowo podnosi opadającą powiekę. Cena: 15 ml – 99 zł 
● EYE RADIANCE SERUM
(Serum rozjaśniające cienie pod powiekami)

To perfekcyjna i lekka emulsja, która redukuje sine obwódki i tłuszczowe poduszeczki pod powiekami. Zawiera nanosfery - nośniki substancji aktywnych o wielkości jednej milionowej milimetra, wypełnione organicznym silikonem, teofiliną oraz kompleksami cyrkulacyjnymi, które przyśpieszają procesy syntezy włókien kolagenowych i zwiększają dotlenienie komórek skóry. Cena: 15 ml – 95 zł
Poprzez regularne stosowanie preparatów linii OLIGO’CONTOUR znikają ciemne obwódki wokół oczu, a drobne linie i bruzdy zostają spłycone. Powraca młodość i jasność spojrzenia, gdyż oko jest wypoczęte i powiększone. Delikatna konsystencja kosmetyków sprawia, że wchłaniają się niezwykle szybko i stanowią idealną bazę pod codzienny makijaż oka.

Linia OLIGO’CONTOUR jest dostępna w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody, a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Thal’ion Thalasso Cosmetics w Polsce.
www.bionantech.com.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version