Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Krem nawilżający z oceosomami

WizażKoniec z efektem ściągniętej skóry!
Sucha, nieprzyjemnie ściągnięta skóra to problem wielu kobiet. Nasilające się promieniowane słoneczne i suche powietrze sprawiają, że warstwa hydrolipidowa naskórka, która odpowiada za ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zostaje uszkodzona, a wtedy przesuszenie skóry i jej kłopotliwe ściągnięcie jest nieuniknione.

Utraconą równowagę hydrolipidową można jednak przywrócić dostarczając skórze witamin, substancji zmiękczających i odżywczych, a przede wszystkim substancji ochronnych - głównie lipidów.

Laboratorium Thal`ion Thalasso Cosmetics - bogate w doświadczenia z zakresu technologii i receptury morskich produktów, stworzyło CREME HYDRATATION ESSENTIELLE - profesjonalny preparat, który nie tylko wyrównuje ubytki wilgoci, ale odtwarza warstwę lipidów pomocnych w ochronie skóry. Ten krem z nawilżającej serii THALI’SOURCE MOISTURIZING LINE dostarcza skórze niezbędnych związków lipidowych wspierających odtwarzanie warstwy hydrolipidowej naskórka:
◦ ceramidów - uszczelniających przestrzeń międzykomórkową w naskórku. Ich brak powoduje, że skóra staje się sucha i chropowata.
◦ fosfolipidów - stanowiących istotny element budulcowy błon komórkowych. Wykazują one silne działanie nawilżające i natłuszczające. Zmiękczają naskórek, ułatwiając resorpcję i penetrację substancji biologicznie czynnych preparatów kosmetycznych. Regulują pracę gruczołów łojowych zapobiegając przetłuszczaniu się skóry.
◦ NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych) – przyspieszających regenerację komórek tkanki skórnej. NNKT odbudowują płaszcz lipidowy naskórka, normalizując jego fizjologiczne właściwości ochronne. Normalizują międzykomórkowe warstwy lipidowe i poprawiają funkcjonowanie bariery ochronnej naskórka. Przeciwdziałają utracie wody jednocześnie hamując procesy starzenia się skóry.

CREME HYDRATATION ESSENTIELLE zaopatruje skórę w ekskluzywne morskie składniki transportowane do serca każdej komórki za pomocą liposomowych nośników - OCEOSOMÓW. Doskonale nawilża skórę, odżywia i chroni ją przed wolnymi rodnikami, sprawiając, że staje się ona elastyczna gładka i lśniąca.
Preparat stanowi doskonałą bazę pod codzienny makijaż. Podnosi jego jakość
i ułatwia dobre utrzymanie na skórze przez cały dzień.
Cena: 50 ml = 129 zł

Krem jest dostępny w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody,  a także w sklepie internetowym dostępnym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Thal’ion Thalasso Cosmetics w Polsce. 
www.bionantech.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version