Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Konferencja dla lekarzy

Konferencja dla lekarzyWspółczesne spojrzenie na powiększanie piersi - konferencja dla lekarzy.

Firma PAD Technologies Ltd. Dystrybutor implantów piersiowych Mentor zorganizowała na początku października serię  konferencji szkoleniowych dla lekarzy na temat współczesnego spojrzenia na powiększanie piersi za pomocą implantów piersiowych. Spotkania odbyły się we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Firmy Mentor nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to jedna z dwóch firm produkujących implanty piersiowe posiadająca certyfikat FDA, który umożliwia sprzedaż implantów silikonowych na terenie USA. Pracują na tych implantach największe ośrodki chirurgii plastycznej, w tym ośrodek w Polanicy Zdrój. 
W spotkaniu uczestniczyło dwóch światowej sławy lekarzy chirurgów plastyków - dr Luis Fernando Perin z Brazylii i dr Thomas M. Biggs ze Stanów Zjednoczonych. 

Dr Perin przedstawił własną metodę doboru implantów anatomicznych zapewniającą uzyskanie naturalnego wyglądu piersi. 
Doktor Thomas Biggs był jednym z zespołu lekarzy którzy w 1962 roku po raz pierwszy na świecie wszczepili pacjentce silikonowy implant piersi. Podczas konferencji podzielił się z Polskimi lekarzami swoimi ponad 50 letnimi doświadczeniami w stosowaniu protez piersiowych. Wśród zaproszonych gości była również Ana Stojakovic z firmy Mentor która przedstawiła szeroką ofertę firmy Mentor. Zróżnicowany katalog daje chirurgowi możliwość doboru odpowiedniego kształtu protezy wśród 34 różnych modeli oferowanych przez firmę. W konferencji wzięli udział najlepsi polscy chirurdzy plastycy chcący być na bieżąco w nowinkach z zakresu plastyki piersi, śledzący światowe trendy. Dobór implantów piersiowych do tej pory budzi wiele kontrowersji jeśli chodzi o kształt i wielkość tak wśród lekarzy jak i pacjentów. Takie spotkania pomogą w osiągnięciu wspólnego stanowiska w tej sprawie, a nauka od najlepszych w tej dziedzinie na pewno da wymierne korzyści dla nas pacjentów. (cyryl-bea)

od lewej: Dr Perin, Dr Biggs, Prof. Kobus 

Konferencja dla lekarzy

Konferencja dla lekarzy - Konferencja dla lekarzy

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version