Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

ELIXIR - Serum odżywcze dla suchej skóry z nanoomami

WizażWzrost poziomu endorfin w organizmie
Sucha i zmęczona skóra to problem wielu kobiet. Szczególnie podczas zimy cera traci swój naturalny blask, a naskórek narażony jest na szkodliwe działanie, często bardzo zmiennych, warunków atmosferycznych.

Aby pielęgnacja skóry w tym okresie była skuteczna firma Isabelle Lancray Paris stworzyła ELIXIR DE BEAUTE NANO - VITALISANT, serum zawierające skoncentrowany koktajl ekstraktów i wyciągów z roślin od lat używanych przez mieszkańców wysp południowego Pacyfiku jako środków nawilżających. Podstawowym zadaniem serum jest pomoc w utrzymaniu naturalnej równowagi suchej i bardzo suchej skóry. Ponadto preparat wzmacnia funkcje  ochronne skóry w ciągu dnia i przyspiesza jej regenerację podczas snu. Składniki aktywne zawarte w serum stymulują powstawanie kolagenu, pobudzają metabolizm, dotleniają komórki oraz działają antyrodnikowo. ELIXIR DE BEAUTE NANO - VITALISANT bogaty jest także w betaprolinę pozyskiwaną z nasion dzikiego indygo, która zwiększa poziom endorfin w organizmie, co sprawia, że serum poprawia nie tylko stan skóry, lecz także samopoczucie. Preparat polecany jest osobom, których skóra potrzebuje dogłębnego odżywienia oraz nawilżenia. Co ważne ELIXIR DE BEAUTE NANO - VITALISANT wygładza drobne bruzdy i fałdy nadając skórze sprężystość.

Cena: 20 ml = 165 zł
Serum dostępne jest w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody, 
a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Isabelle Lancray Paris w Polsce.
www.bionantech.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version