Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

VibroLipo – przełom w modelowaniu sylwetki

VibroLipo – przełom w modelowaniu sylwetki

VibroLipo – przełom w modelowaniu sylwetki - VibroLipo – przełom w modelowaniu sylwetki
Zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej są wykonywane na świecie już od późnych lat 60ych ubiegłego stulecia. Pierwsze zabiegi tzw 'suchej' liposukcji nie pozwalały na uzyskanie dobrych efektów, będąc przy tym zabiegami bardzo ryzykownymi i niebezpiecznymi dla zdrowia Pacjentów.

Na początku lat 80ych została opracowana metoda polegająca na wprowadzenie w obręb tkanki tłuszczowej specjalnego roztworu środków znieczulających, adrenaliny i kilku innych składników mające na celu "spulchnienie" tkanki oraz obkurczenie naczyń krwionośnych. Dzięki nowej, 'mokrej' metodzie stosowanej przy tradycyjnej liposukcji do dzisiaj zabiegi stały się bezpieczniejsze, wciąż jednak mechaniczna praca urządzeń ssących i to jak odseparowywana była tkanka tłuszczowa czyniło zabieg liposukcji dosyć pracochłonnym jak i nie wolnym od różnego rodzaju powikłań. Prace nad uczynieniem liposukcji zabiegiem bardziej bezpiecznym rozwijały metodę 'mokrą' do tego stopnia iż stało się możliwe wykonywanie zabiegów w znieczuleniu tumescencyjnym, bez konieczności pełnej narkozy. Wciąż problemem była jednak dokładność aparatury i długi czas rekonwalescencji po zabiegowej. W latach 90ych podjęto próby z wykorzystaniem urządzeń ultradźwiękowych do odsysania tkanki tłuszczowej. Mimo pierwotnego sukcesu stosowanie tej metody niosło za sobą pewne komplikacje po zabiegowe które zamiast skracać czas rekonwalescencji często go wydłużały. Wyniki wieloletnich badań pozwoliły opracować metodę Vibrolipo, która przy wykorzystaniu specjalnej głowicy, wibrującej w 3ch płaszczyznach emitującej wibrację o określonej częstotliwości pozwala na dokładniejsze zabiegi, wspomaga efekt znieczulenia oraz w połączeniu z osiągnięciami wcześniejszych doświadczeń lekarskich w tym zakresie umożliwia wykonywanie zabiegów dużo bezpieczniej i mniej traumatycznie niż kiedykolwiek wcześniej.

Sama liposukcja ma na celu nie tyle pozbycie się zbędnych kilogramów lecz odpowiednie ukształtowanie ciała, zarysowanie jego konturów tak aby uzyskać odpowiadający Pacjentom efekt estetyczny. Z racji iż nie są to zabiegi odchudzające ilość usuwanej tkanki nie jest duża, i wynosi ok 3-4,5 litra podczas większego zabiegu, jednakże doświadczenie chirurgów plastyków pozwala umiejętnie ukształtować sylwetkę tak aby wizualny efekt widocznie "odchudził" Pacjentów. Idealny kandydat do  zabiegu Vibrolipo to osoba aktywna, zdrowa, o normalnym bądź lekko wykraczającym poza normę współczynnikiem BMI u której komórki tłuszczowe tworzą pewne niedoskonałości i nie dają się zredukować za pomocą ćwiczeń. Po zabiegu zalecane są masaże lub drenaż limfatyczny tak aby usprawnić podskórne gojenie się tkanek oraz uzyskać prawidłowy efekt po zabiegowy a przestrzeganie wszystkich zaleceń pooperacyjnych jest bardzo istotnym elementem rekonwalescencji i zapewnienia oczekiwanego rezultatu. Raz usunięte komórki tłuszczowe nie regenerują się, jednakże po zabiegu zalecane jest dbanie o linię i utrzymywanie stałej masy ciała.

Można zatem stwierdzić że Pacjenci nie potrzebują już martwić się o nierówności, złe efekty, ciężką rekonwalescencje. Technologia VIBROLIPO  służy temu aby usprawniać życie, ułatwiać i polepszać jakość chirurgii plastycznej, podnosząc komfort, bezpieczeństwo. Lekarze wiedzą że mają aparaturę najwyższej klasy która pozwala na łatwiejsze wykonywanie zabiegów, dające satysfakcje pacjentom. Długa droga technik odsysania tłuszczu pozwoliła uzyskać doświadczenia które w efekcie pozwoliły podjąć badania służące eliminowaniu wad standardowej liposukcji, polepszania możliwości tego zabiegu dla Pacjentów i widać że ta droga wyraźnie prowadzi nas do VIBROLIPO, które daje najlepsze efekty, łączy wydajność z bezpieczeństwem, nowoczesną technologię z łatwością pracy dla operatora.
Koszt: od 4000 PLN

IQ MEDICA

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version