Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

Nici hialuronowe – rozmowa z dr Małgorzatą Kocot

kocot1Małgorzata Kocot jest lekarzem dermatologiem, od wielu lat specjalizującym się w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej i laserowej. Posiada certyfikat Stowarzyszenia Network-Lipolysis i jako pierwszy lekarz w Polsce otrzymała uprawnienia do wykonywania zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Jest także członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Właścicielka kliniki Medycyny Estetycznej i Laserowej Ikona City w Gliwicach.

Odsłony: 14670

Czytaj więcej: Nici hialuronowe – rozmowa z dr Małgorzatą Kocot

Czy chirurgia plastyczna może być Eko?

europejskie-logoeko_resizeNie ma wątpliwości, że wszystko, co naturalne jest teraz w modzie. Furorę robią kosmetyki ekologiczne, organiczne, naturalne. W Polsce dobrym przykładem jest duży sukces kosmetyków pielęgnacyjnych Phenome czy Pat & Rub. Na świecie “zielone” zabiegi anti-aging są najnowszym trendem w walce przeciwko starzeniu. Najbardziej ortodoksyjni orędownicy tego trendu są za naturalnym starzeniem się, bez żadnego zewnętrznego wspomagania. W dalszej kolejności dodają: „drugą najbardziej ekologiczną procedurą jest ciasne związanie włosów w koński ogon”, który podobno daje efekt „liftingu”. To już literacka fikcja…

Odsłony: 6626

Czytaj więcej: Czy chirurgia plastyczna może być Eko?

VibroLipo – przełom w modelowaniu sylwetki

Zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej są wykonywane na świecie już od późnych lat 60ych ubiegłego stulecia. Pierwsze zabiegi tzw 'suchej' liposukcji nie pozwalały na uzyskanie dobrych efektów, będąc przy tym zabiegami bardzo ryzykownymi i niebezpiecznymi dla zdrowia Pacjentów.

Odsłony: 8957

Czytaj więcej: VibroLipo – przełom w modelowaniu sylwetki

Botox w leczeniu nadmiernej potliwości

nadpotliwosc resizeToksyna jadu kiełbasianego znana pod nazwami handlowymi: Botox, Dysport, Myobloc kojarzona jest przede wszystkim z korekcją zmarszczek mimicznych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że jest to jedno z niewielu jej zastosowań, których pełna lista przekracza 40 pozycji. Toksyna botulinowa produkowana przez pałeczki Clostridium botulinum odpowiedzialna za porażenie mięśniowe po spożyciu zakażonej nią żywności została zidentyfikowana w 1897 roku.

Odsłony: 6616

Czytaj więcej: Botox w leczeniu nadmiernej potliwości

Zaffiro - szafirowa super nowość w walce z czasem

zaffiro1Proces starzenia się pozostawia na naszym ciele wyraźne ślady. Widząc to, tracimy pewność siebie i dobre samopoczucie. W naszych głowach zaczyna pojawiać się myśl o chirurgii plastycznej. Warto wtedy rozważyć alternatywne rozwiązanie. Bo wszystkim, którzy czują się wewnętrznie młodzi, nie godzą się na przegraną z czasem i nie chcą, by wygląd zdradzał ich wiek, z pomocą przychodzi dziś nauka.

Odsłony: 9267

Czytaj więcej: Zaffiro - szafirowa super nowość w walce z czasem

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version