Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

Policzki – metody modelowania

policzek1Policzki mają duży wpływ na wygląd twarzy to one między innymi powodują, że rysy są damskie lub męskie i że twarz wygląda staro czy młodo, atrakcyjnie lub nie.

Modelowanie policzków to sposób na poprawienie wyglądu twarzy polegający na pozbyciu się problemu zapadniętych policzków lub braku wyraźnych kości policzkowych lub nadmiernie wyeksponowane oraz brak wykształconego konturu twarzy.

Odsłony: 9063

Czytaj więcej: Policzki – metody modelowania

Agrafki nowa technika wykorzystania kwasu hialuronowego

swiebocka agrafkiRozmowa z dr Dorota Świebocką

  Red.: Czy mogłaby Pani przyblizyć czytelnikom naszego portalu co ta sa agrafki z kwasu hialuronowego?

 DŚ.: Agrafki to innowacyjny zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego.
Jest to nowa metoda układania kwasu hialuronowego w skórze. Zabieg ten jest pochodną metoda do nici hialuronowych, ale daje bardziej spektakularny efekt.

Odsłony: 7076

Czytaj więcej: Agrafki nowa technika wykorzystania kwasu hialuronowego

Nici hialuronowe – rozmowa z dr Małgorzatą Kocot

kocot1Małgorzata Kocot jest lekarzem dermatologiem, od wielu lat specjalizującym się w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej i laserowej. Posiada certyfikat Stowarzyszenia Network-Lipolysis i jako pierwszy lekarz w Polsce otrzymała uprawnienia do wykonywania zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Jest także członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Właścicielka kliniki Medycyny Estetycznej i Laserowej Ikona City w Gliwicach.

Odsłony: 13978

Czytaj więcej: Nici hialuronowe – rozmowa z dr Małgorzatą Kocot

SilhouetteSoft – lifting bez skalpela

silhuetteRozmowa z dr Dorotą Świebocką specjalistą dermatologiem i dermatologiem medycyny estetycznej na temat nici Silhuette Soft

Red.:
Czy mogłaby Pani czytelnikom Beauty w Polsce powiedzieć, co to sa nici silhuette soft i co Pani o nich sadzi?

Odsłony: 6093

Czytaj więcej: SilhouetteSoft – lifting bez skalpela

Czy chirurgia plastyczna może być Eko?

europejskie-logoeko_resizeNie ma wątpliwości, że wszystko, co naturalne jest teraz w modzie. Furorę robią kosmetyki ekologiczne, organiczne, naturalne. W Polsce dobrym przykładem jest duży sukces kosmetyków pielęgnacyjnych Phenome czy Pat & Rub. Na świecie “zielone” zabiegi anti-aging są najnowszym trendem w walce przeciwko starzeniu. Najbardziej ortodoksyjni orędownicy tego trendu są za naturalnym starzeniem się, bez żadnego zewnętrznego wspomagania. W dalszej kolejności dodają: „drugą najbardziej ekologiczną procedurą jest ciasne związanie włosów w koński ogon”, który podobno daje efekt „liftingu”. To już literacka fikcja…

Odsłony: 6212

Czytaj więcej: Czy chirurgia plastyczna może być Eko?

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version