Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

Kwasy owocowe

fotolia 5805637 xs resizeEksfoliacja AHA czyli głębokie złuszczanie kwasami owocowymi tzw. Alfa-hydroksykwasy (z ang. Alpha-Hydroxy-Acid) Eksfoliacje kwasami owocowymi można wykonać: na twarzy, na szyi, na rekach, ale nie powinno nakładac na zbyt duże powierzchnie ciała. Eksfoliacje zaleca sie wykonać wiosną lub jesienią.

Odsłony: 6408

Czytaj więcej: Kwasy owocowe

Mezoterapia bezigłowa

fotolia 8444893 xsa resizeMezoterapia bezigłowa NNM ( No Needle Mesotherapy) to nieinwazyjny system do zwalczania cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej i zmarszczek. Stanowi alternatywe dla klasycznej mezoterapii. Aquaforeza to metoda, która polega na stymulacji tkanki pacjenta poprzez laser i  specjalne fale elektromagnetyczne występujące w postaci impulsów, które tworzą i otwierają pory, a poprzez które dostarczane są potrzebne aktywne substancje. Działaja przeciwutleniająco, regenerująco i nawilżająco. Impulsy te oddzialują na drenaż limfatyczny oraz poprawiają przepływ krwi.

Odsłony: 5969

Czytaj więcej: Mezoterapia bezigłowa

Peeling

fotolia 3672505 xs11aaPeeling (z ang. ‘to peel’ oznacza złuszczać), ma na celu złuszczenie i częściowe usunięcie warstwy rogowej naskórka. Po zabiegu skóra staje sie gładsza i miękka oraz wrażliwsza na działanie bodźców zewnętrznych. Skóra lepiej wchłania substancje czynne, które podczas zabiegu kosmetycznego zostają nałożone i wmasowane w skórę. Peeling zwiększa przepływ krwi i pobudza warstwe podstawna naskorka do wytwarzania nowych komorek, dzieki czemu skóra sprawniej i szybciej sie regeneruje. Szczególnie wiosną i jesienią zaleca sie poddawać zabiegom złuszczania naskórka.

Odsłony: 9811

Czytaj więcej: Peeling

Mezoterapia - zastrzyk młodości

fotolia 8233718 xsa resizeMezoterapia jest to metoda, ktora zapoczatkowal francuski lekarz Michel Pistor. W 1952 roku leczyl swoich pacjentów wstrzykujac im leki bezposrednio w okolice chorych miejsc. Metoda ta wykorzystywana jest w medycynie od lat. W Polsce najczesciej stosowana przez dermatologow estetycznych jest zaledwie od kilku lat. Leczy i zapobiega starzeniu sie skory, powstawaniu cellulitu i rozstepow, poprzez precyzyjne wstrzykniecie malych dawek preparatu w miejsca zmienione chorobowo min. twarzy, szyi, dekoltu, ramion, brzucha, ud, posladkow. Zapobiega rowniez wypadaniu wlosow.

Odsłony: 4105

Czytaj więcej: Mezoterapia - zastrzyk młodości

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version