Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Felietony

Komputerowy system doboru implantów piersi

biodynamic-system111 resizeKomputerowy system doboru implantów piersi w IQ Medica, czyli jak zobaczyć swój nowy biust jeszcze przed zabiegiem.

Właściwie dobrana wielkość oraz kształt implantów to warunek niezbędny, aby zabieg powiększania biustu zakończył się sukcesem, a kobieta była z niego naprawdę zadowolona. IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej udostępnia swoim pacjentkom przełomowy system komputerowej wizualizacji doboru implantów piersi firmy Allergan, dzięki któremu będą mogły cieszyć się biustem, który sobie wymarzyły. Ryzyko za małych lub za dużych implantów zostanie wyeliminowane.

Odsłony: 4769

Czytaj więcej: Komputerowy system doboru implantów piersi

SmartLipo: światowy hit w wyszczuplaniu sylwetki już w Polsce

fotolia 3131858 xs resizeZgrabna i szczupła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu i ubranie nawet o 2 rozmiary mniejsze bez konieczności odsysania tłuszczu- takie efekty zapewnia Smart Lipo, światowy przebój wśród zabiegów modelowania ciała. Metoda, sprawdzona i stosowana m.in. w USA, Ameryce Południowej i Włoszech, daje spektakularne rezultaty w rzeźbieniu sylwetki oraz poprawie jędrności skóry.

Odsłony: 5988

Czytaj więcej: SmartLipo: światowy hit w wyszczuplaniu sylwetki już w Polsce

Odmłodzone spojrzenie

korekcja powiek po1Wywiad IQ MEDICA z pacjentką po korekcji powiek
W styczniu przeszła Pani zabieg korekcji powiek. Co Panią skłoniło do podjęcia tej decyzji?
Moje górne powieki były obwisłe i pomarszczone, do tego miałam brzydkie worki pod oczami. Przez to cała twarz wyglądała na zmęczoną i dodawała mi lat. Próbowałam się ratować dobrymi i drogimi kremami, ale to nic nie pomagało. Nie mogłam też ukryć wiszących powiek pod makijażem.

Odsłony: 4026

Czytaj więcej: Odmłodzone spojrzenie

Zgrabny nos

nos przed i po resizeDuży, garbaty, skrzywiony lub za długi nos wpędza w kompleksy. Jego brzydki kształt   postarza i sprawia, że nasza twarz ma smutny lub posępny wyraz. Co gorsze, skrzywiona przegroda nosowa to poważny problem zdrowotny, który uniemożliwia swobodne oddychanie. Operacja plastyczna gwarantuje ogromną ulgę dla osób dotkniętych tym defektem, a wymarzony kształt nosa upiększy całą twarz. Najbardziej pożądane przez pacjentki z całego świata są obecnie nosy a la Nicole Kidman i Jennifer Lopez.

Odsłony: 7319

Czytaj więcej: Zgrabny nos

Asymetria piersi

asymetria 1aa resizePiersi większości kobiet nie są symetryczne. Niewielka różnica wielkości i kształtu między nimi jest właściwie prawie zawsze, jednak wyraźna asymetria piersi to bardzo przykry i uciążliwy problem, który powoduje wielkie kompleksy, problemy z doborem ubrania, a także utrudnia kontakty z mężczyznami. Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna, dzięki której można zmniejszyć asymetrię.

Odsłony: 4687

Czytaj więcej: Asymetria piersi

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version