Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Felietony

Gdy za duży biust jest udręką

pomniejszanie piersi po 2Bóle kręgosłupa, odparzenia, trudności w uprawianiu sportów i znalezieniu odpowiedniego fasonu ubrań, taksujące spojrzenia przechodniów na ulicy- to główne problemy kobiet, które natura obdarzyła zbyt obfitym biustem. Według szacunków IQ MEDICA- niezależnego doradcy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, zjawisko to dotyczy ok. 20% Polek, i to w różnym wieku. Operacyjne zmniejszenie piersi przez doświadczonego chirurga specjalistę może zakończyć przykre dolegliwości zdrowotne,   zapewnić naturalny wygląd i lepsze samopoczucie.

Odsłony: 4033

Czytaj więcej: Gdy za duży biust jest udręką

Chirurgia plastyczna na kredyt

liposukcja po resizeKlika miesięcy temu poddała się Pani zabiegowi liposukcji. Jak ocenia Pani efekty zabiegu?Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Jest dokładnie tak jak to mi przedstawiono podczas wstępnej konsultacji. Dlaczego liposukcja?

Odsłony: 5398

Czytaj więcej: Chirurgia plastyczna na kredyt

Korekcja uszu

fotolia 2921414 xs resize0dstające uszy to ogromny problem nie tylko dorosłych, ale również i dzieci. To najczęściej one narażone są na złośliwe uwagi ze strony swoich rówieśników. Nic więc dziwnego, iż najwięcej pacjentów poddawanych zabiegowi korekcji uszu to właśnie dzieci. Rodzice w trosce o swoje pociechy decydują się na chirurgii plastyczną po to, by zaoszczędzić im codziennych przykrości, jakie mogą spotkać ich ze strony rówieśników.

Odsłony: 4002

Czytaj więcej: Korekcja uszu

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version