Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Felietony

Uśmiech bez zmarszczek dzięki plastrom SeaAllure

Medyczne newsy

Medyczne newsy - Medyczne newsy
Każda kobieta jest piękniejsza i atrakcyjniejsza, kiedy się uśmiecha. Ale śmiech powoduje z czasem zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Na szczęście jest prosty i nieinwazyjny sposób, by pozbyć się tych zmarszczek…. i móc nadal się uśmiechać! Amerykańska firma Bio Med. Science stworzyła wyjątkowe plastry SeaAllure, które  skutecznie wygładzają i likwidują zmarszczki powstałe w kącikach oczu i ust. To pierwszy tego typu produkt na rynku kosmetycznym – skuteczniejszy od kremów i nieinwazyjny. Efekty jego stosowania są widoczne już po 2 tygodniach!

- Wyjątkową cechą plastrów SeaAllure jest to, że dzięki zawartym w nim składnikom działają podwójnie - ujędrniają skórę i jednocześnie ograniczają naturalne parowanie wody z jej powierzchni (tzw. zjawisko okluzji) – twierdzą naukowcy opracowujący preparat. - Składniki te w sposób efektywny utrzymują nawilżenie skóry nawet po odklejeniu plasterka. Dzięki zwiększonemu nawilżeniu skóra staje się jędrna i wzmocniona, co z kolei prowadzi do redukcji zmarszczek – potwierdzają badania.

Plastry SeaAllure wykonane są z opartego na siloksanie kompozytu, który nasączono takimi substancjami jak polimannuronaty (ekstrakt z wielkomorszczu gruszkonośnego) oraz prolaminy (hydrolizowane białka zbóż bogate w glutaminę).

Plastry są wygodne i łatwe w użyciu. Przykleja się je na noc w okolicach zewnętrznych kącików oczu oraz bruzd wargowo-nosowych. Nie brudzą, nie pozostawiają śladów na pościeli, a rano bez trudu odklejają się od skóry nie wywołując podrażnień ani alergii.

Medyczne newsy

seaallure_womaninbed22_resize.jpg - Medyczne newsy
W każdym opakowaniu znajduje się 20 par plastrów SeaAllure w kształcie dostosowanym do lewej i prawej części twarzy. To ilość wystarczająca na miesięczną kurację wokół oczu lub ust albo dwutygodniową w obu tych miejscach równocześnie. Aby uzyskać oczekiwane rezultaty, plasterki SeaAllure należy stosować co noc przez 2 tygodnie, a następnie 3 razy w tygodniu przez 2 tygodnie. Po takiej kuracji, dla utrzymywania osiągniętego efektu lub dokonania drobnych korekt wskazane jest zastosowanie kolejnego opakowania. Powinno ono wystarczyć na dłużej niż miesiąc.

Cena miesięcznej kuracji to 290 złotych.

Jedynym dystrybutorem plastrów SeaAllure w Polsce jest firma PAD Technologies.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version