Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Kosmetyki

Masło Karite

karite_resizeDrzewo karite ( ang, shea butter ) (fr, beurre de karite) zwane również masłoszem jest to drzewo rosnące na drzewiastej sawannie Afryki. Wybrzeże Kości Słoniowej, Mali i Sudan to kraje produkujące najlepszej jakości masło karite z powodu właściwości gleby, jaka tam się znajduje, nie ma kontaktu z nawozami i pestycydami. Jest to drzewo uważane za święte i z tego tytułu, ludy autochtoniczne nie mają śmiałości ani go ściąć, ani go zniszczyć w jakikolwiek sposób. Służy rytualnym namaszczeniom, żywi, leczy, pozwala przetrwać i wyznacza rytm życia.

Odsłony: 9104

Czytaj więcej: Masło Karite

Naturalny dezodorant AŁUN

AlunJestem w 100% naturalny i bardzo aktywny w działaniu przeciw poceniu się. Nie zostawiam żadnych białych śladów na twoich ubraniach.

Ałun był używany od starożytności w wielu aplikacjach, jako środek pielęgnacyjny i leczniczy. Wykonany z minerałów znanych ałunit (nazwa pochodzi od łac. Alunit (alumen) lub franc. alun = ałun), w postaci polerowanego kryształu. Jest minerałem pospolitym i szeroko rozpowszechnionym. Roztwór ałunu ma odczyn kwasowy, działa ściągająco i aseptycznie. Jako kamyk po goleniu, był szeroko używany do tamowania drobnych krwawień przy goleniu i do dziś bywa stosowany w tym celu.

Odsłony: 16092

Czytaj więcej: Naturalny dezodorant AŁUN

Marokańska Glinka Rhassoul, Rassoul, Ghassoul

Co to jest Rhassoul ?
Glinka Rhassoul znana jest również pod nazwą Rassoul lub Ghassoul. Nazwa pochodzi od czasownika „Rassala” znaczącego po arabsku „myć". W dosłownym tłumaczeniu oznacza "materiał, który myje".
Rhassoul jest naturalną glinką mineralną. Produkt 100% naturalny i ekologiczny.
Do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Stosowany jako maska "od stóp do głów".

rhassoul


Odsłony: 9747

Czytaj więcej: Marokańska Glinka Rhassoul, Rassoul, Ghassoul

Czarne Mydło Savon Noir Gommage z Maroko

czarnemydloSavon Noir Czarne Mydło to tradycyjne mydło wytwarzane w Maroku o właściwościach kojących i uspokajających, uzyskuje się z mieszaniny oliwy i  ze rozdrobnionych czarnych oliwek. Czarne mydło to mydło roślinne, znane na całym świecie, 100% naturalne, o konsystencji pasty, zalecane do gommagu – delikatnie złuszcza naskórek i oczyszcza skórę. Savon Noir Czarne Mydło  jest bardzo bogate w witaminę E i jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.
Czarne Mydło to Naturalna

i skuteczność !!!

Odsłony: 10734

Czytaj więcej: Czarne Mydło Savon Noir Gommage z Maroko

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version